Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mimiški atklātā jūrā / Мимишки в открытом море (RU)

Tr 03.04.2019 11:00
Maskavas nams
5.00 - 8.00
А. Sergejevs, interaktīvā izrāde «Mimiški atklātā jūrā», teātris «Točka», Autonomā bezpeļņas organizācija «Teātra mākslas centrs «Točkin Dom», rēz. А. Sergejevs, Sarapul, Krievija (3+) (RU)
 
Par teātri: Teātra studija “Punkts” pastāv kopš 2014. gada, galvenais darba virziens ir klaunāde, mini-teātris, estrādes teātris. Kopš 2016. gada pastāv autonomi un ir sadalīts uz teātrī un studiju. Studijā mācās vairāk nekā 120 bērni, teātrī mācās un uzstājas 50 bērni un pusaudži. Teātra repertuārā ir vairāk nekā 8 izrādes stilu.

Par izrādi: Interaktīvā izrāde “Mimiši atklātā jūrā” – izrāde klaunādas stilā, kas uzlikta pēc puisīša Petju no bērnu nama stāsta. “Mimiši atklātā jūrā” ir neparasts ceļojuma stāsts pa jūras plašumiem, ko izdomājis Pēteris, jūrnieku komandas, kas sastāv no viņa vecākiem, brāļiem un māsām, vecmāmiņām un vecvecākiem. “Atklātā jūrā” otrais izrāžu triloģijā par Petju un viņa sapņiem izkļūt no bērnu nama. “Slīkstošo glābšana ir pašu slīkstošo darīšana” – šādu metaforu ir ieguldījis autors un režisors Artems Sergejevs iestudējumā, un teātra aktieri tajā iedvesuši dzīvi ar raksturīgu harizmu, humoru un bērnu tiešumu.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mimiški atklātā jūrā / Мимишки в открытом море (RU) Tr 03.04.2019 11:00 Maskavas nams 5.00 - 8.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:30
 
Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
AbaŽur, biedrība
Dravnieku iela 6 k-1 - 78 LV1021 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā