Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaunās mājas meklējumos / В поисках нового дома (RU)

Ce 04.04.2019 13:00
Maskavas nams
5.00 - 8.00
Pēc Tube Jansson grāmatas «Bīstamā vasara», А. Ņikitinas inscenējums, izrāde «Jaunās mājas meklējumos», mūsdienu mākslas teātris «Etti Detti», rež. E. Bedrina, Krasnojarska, Krievija (6+) (RU)
 
Pēc Tūves Jānsones grāmatas «Bīstamā vasara», А. Ņikitinas inscenējums, izrāde «Jaunās mājas meklējumos», mūsdienu mākslas teātris «Etti Deti», rež. J. Bedrina, Krasnojarska, Krievija, (RU)

Par teātri: Laikmetīgās mākslas teātris “Etti Deti” pastāv kopš 2008. gada. Teātris tiek bāzēts Krasnojarskas Krajevas Pionieru Pilī. Teātrī darbojas bērni no 4 līdz 18 gadiem. Šobrīd ir aptuveni 200 cilvēku. Teātrī vienādi sniedz aktiera meistarību, horeogrāfiju un vokālu. Tāpēc mūsu jaunos māksliniekus var nosaukt par universāliem. Teātra repertuārā ir gan dramatiskas, gan muzikālas un plastiskas izrādes.
No pēdējiem darbiem var izdalīt muzikālo izrādi pēc S.Kozlova pasakām “Tiešām, mēs būsim vienmēr?”, dramatiskās izrādes “Kad sāks snigt?” pēc Dinas Rubinas, “Svētī bērnus un dzīvniekus” pēc G. Svorthauta grāmatas, autorizrāde, kas izdomāta kopā ar bērniem “Visa vienkārši vai viena diena no 8A dzīves”, izrāde – koncerts “Par ko klusē sniegs?”.
 
Par izrādi: Viens no teatrālākajiem stāstiem par Muminiem. Pēc plūdiem Mumi ielejā Muminu ģimene un viņu draugi ir spiesti meklēt jaunu māju. Viņi nonāk pamestā teātrī, kur ar viņiem notiek apbrīnojami notikumi, kas pilnībā maina viņu dzīvi!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaunās mājas meklējumos / В поисках нового дома (RU) Ce 04.04.2019 13:00 Maskavas nams 5.00 - 8.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~60min
Ieeja pasākumā: no plkst. 12:30
 
Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
AbaŽur, biedrība
Dravnieku iela 6 k-1 - 78 LV1021 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā