logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sieviešu festivāls

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Sieviešu Festivāls 23.martā, Jūrmalā

Ikgadējie sieviešu pavasara Svētki - Sieviešu Festivāls, Jūrmalā, Semarah Hotel Lielupe, aicina sievietes no visas Latvijas uz vienu dienu sev - savai veselībai, skaistumam, izaugsmei!

“Māmiņu Klubs” un kanāls “STV Pirmā!” aicina uz izzinošu dienu,kopā ar vairāk kā 30 dažādiem
lektoriem, pop-up meistarklasēm, speciālistu konsultācijām un izklaidēm, ko baudīt kopā ar vairāk kā tūkstoti dāmu!
 
Lielā Iedvesmas zāle ar ietilpību vairāk kā 1000 dalībniecēm, priecēs ar īpašu lekciju programmu visas dienas garumā - sievietes veselība, labbūtība, attīstība, skaistuma un stila tendences, kopā ar vadošajiem speciālistiem.

Paralēli lekcijām Iedvesmas zālē un citur viesnīcas teritorijā- sadarbības kompāniju stendi ar aktivitātēm, kur nobaudīt dažādu sieviešu skaistuma, modes un veselības produktu prezentācijas un aktivitātes ar balvām.

Pop-up meistarklasēs apmeklētājām būs iespēja nobaudīt visdažādāko sieviešu kursu piedāvājumus, aptverot plašas intereses - sākot no fiziskās un mentālās labsajūtas, beidzot līdz izaugsmei un hobijiem.
 
Pasākuma norises laiks: 23.marts, no plkst.12:00 - 19:00, Semarah Hotel Lielupe
Biļetes cena: - 10.00 EUR
Pasākuma programma drīzumā!
 
Sapņo par bezūpīgu atpūtu, kur par visu padomāts? Piedalies Sieviešu festivālā un laimē “viss iekļauts” brīvdienas diviem 337 EUR vērtībā no atpūtas piedāvājumu e-veikala Gribu Atpūsties 337 EUR vērtībā!
 
Jūs gaida burvīgā Palanga, jūra un 2 naktis  respektablajā sanatorijā “Gradiali”. Iekļauta ēdināšana 3 x dienā, neierobežots laiks SPA zonā, relaksējoša procedūra katram, minerālūdens no pašu dziļurbuma, biļetes uz Dzintara muzeju un vēl vairāk!
 
Ieslēdz atpūtu ar Gribu Atpūsties!
 

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot