logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ

Tr 21.09.2022 18:20
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
NEGAIDĪTAS BEIGAS
Oficiālais konkurss
Argentīna, Spānija, 2022, 112 min
Režisori: Mariano Kons, Gastons Djuprā.
Lomās: Penelope Krūza, Antonio Banderass, Oskars Martinezs, Hosē Luiss Gomezs, Manolo Solo.
 
Kas var būt labāks par kino? Tikai pats filmēšanas process, filmas radīšana.
Esat slavaskārs miljardieris, jums ir viss, izņemot iekāroto "Oskara" statueti, tad jums nav par ko satraukties. Vēlaties kļūt par producentu un radīt kinematogrāfisku šedevru, lai ierakstītu savu vārdu kino vēsturē?
Vispirms atrodiet skandalozu scenāriju - kāda Nobela prēmijas laureāta dižpārdokli, nolīgstiet modernu režisoru - ekscentrisku, prestižu kinofestivālu favorītu, pāris zināmus, vēlams, drusciņ talantīgus aktierus, vai arī vēl vienkāršāk - izlīdzaties ar glamūrīgu seksa simbolu, kā arī augstprātīgu intelektuāli, tikai ļoti vēlams, lai viņi abi viens otru ienīstu no pirmā tikšanās brīža.
Tad brīdī, kad prožektori jūs jau žilbina un esat ērti iekārtojies producenta krēslā, sapņaini pieverat acis, nesteidzīgi malkojat atdzesētu Château Haut-Brion, alkstot sadzirdēt sengaidīto "Motoru!" un jau skaidri redzat sevi uz kāda kūrorta kinofestivāla sarkanā paklāja kinozvaigžņu sabiedrībā - un jā, jā, jā - kad jau iztēlē žilbinošā Andželīna sniedz jums roku - atnāk neatgriezeniska, turklāt, filmu veidošanas procesā visai bieži sastopama atklāsme.
Jūsu elitārais režisors izrādās kašķīga aizkulišu provokāciju mīlulis, trakulīgais smukulītis - uz sevi ieciklēts siržu lauzējs, bet iedomīgais intelektuālis - kareivīgs teātra radikālis.
Gaidāmā šedevra uzņemšana iet šķērsām un izvēršas par aizraujošu vājprātu ar negaidītām beigām. It neviens nevar paredzēt, kas sagaidāms - Holivudas triumfs vai graujošs fiasko.
Spoža, klaja satīra par kino industriju, kas atmasko vissvētāko - autorkino, milzu ambīcijas un nepamatotas pretenzijas. Filma uzrunās patstāvīgos festivāla apmeklētājus. Tā ir sarkastiska komēdija izglītotiem skatītājiem - kā viegls un spirdzinošs gaisa malks - izcilie aktieri radījuši apburošu, izsmalcinātu un asprātīgu šedevru, ko gribētos noskatīties vēlreiz uzreiz, neizejot no skatītāju zāles pēc pirmās skatīšanās reizes.
 
Oriģinālvaloda: spāņu
Subtitri: krievu
 
Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu valodā
*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ Tr 21.09.2022 18:20 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Pasākums NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ
Datums / Laiks Tr 21.09.2022 18:20
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: spāņu
Subtitri: krievu
Filmas tulkojums: tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~112 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 
*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Pasākums NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ
Datums / Laiks Tr 21.09.2022 18:20
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Pirkt LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pirkt ROMIJA ŠNEIDERE.VISSVARĪGĀKAIS IR MĪLĒT. ROMIJA ŠNEIDERE.VISSVARĪGĀKAIS IR MĪLĒT. Kino Splendid Palace, Mazā zāle, Latvija 8.10
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot