logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

NAVAĻNIJS / НАВАЛЬНЫЙ

Pk 23.09.2022 21:00
Kino Splendid Palace, Mazā zāle
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
NAVAĻNIJS
Navalny
Režisors: Daniels Roers
 
"Pulsējošs trilleris, emocionāli rezonējošs un neticami spraigs, filma, kurā uzdoti šokējoši atklāti jautājumi". ("The Guardian")
Inde allaž atstāj pēdas...
2020. gada augustā lidmašīna ceļā no Sibīrijas uz Maskavu veica avārijas nosēšanos. Uz lidmašīnas klāja - ārkārtas situācija: vienam no pasažieriem nepieciešama steidzama medicīniskā palīdzība, tajā brīdī viņš atradās uz dzīvības un nāves robežas. Šis pasažieris bija Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs.
Pēc dažām dienām viņš steidzami tiek nogādāts Vācijā, kur Šaritē - Berlīnes Universitātes slimnīcas ārsti konstatē, ka viņš ir saindēts ar nervus paralizējošu vielu. Laikā, kamēr Aleksejs Navaļnijs veseļojās, viņa komanda ar starptautiskās pētnieciskās žurnālistikas aģentūras "Bellingcat" un citu organizāciju atbalstu cenšas noskaidrot notikušā būtību, atrast viņa indēšanā iesaistītos, nosaukt tos, kas patiesībā ir vainīgie, kurš ir atbildīgs par atentātu pret Alekseju Navaļniju, kā šo informāciju varētu izmantot politiskajā cīņā.  
 
Visu šo laiku viņam līdzās atradās režisora Daniela Roera vērīgā un bezkaislīga kamera, kam tika nodrošināta bezprecedenta piekļuve Krievijas politiķim, pavadot Navaļniju it visur - līdz pat traģiskajam atgriešanās brīdim Krievijā.

★★★★ "Šī neapšaubāmi ir viena no pārliecinošākajām un atklātākajām dokumentālajām filmām, kas iznākusi šogad vai jebkad. Inteliģenta, smeldzīga un pat aizkustinoša." - "The Times"

★★★★ "Obligāti jāredz!" - "Variety"

Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU audio austiņās*: latviešu, krievu

* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NAVAĻNIJS / НАВАЛЬНЫЙ Pk 23.09.2022 21:00 Kino Splendid Palace, Mazā zāle 8.10
Pasākums NAVAĻNIJS / НАВАЛЬНЫЙ
Datums / Laiks Pk 23.09.2022 21:00
Norises vieta Kino Splendid Palace, Mazā zāle
Cena 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Filmas tulkojums: tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu valodā un krievu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~98 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 
*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Pasākums NAVAĻNIJS / НАВАЛЬНЫЙ
Datums / Laiks Pk 23.09.2022 21:00
Norises vieta Kino Splendid Palace, Mazā zāle
Cena 8.10
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Pirkt NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pirkt LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot