Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PET SHOP BOYS / Õllesummer Festival 2018

Pk 06.07.2018 17:00
Tallinna lauluväljak
12.95 - 94.00
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Tas ir oficiāli! Pet Shop Boys savas pasaules turnejas ietvaros uzstāsies Tallinā Õllesummer Festival (biļetes cena tikai 23 €).

Vienā no lielākajiem brīvdabas festivāliem Baltijā Õllesummer Festival uzstāsies Britu mūzikas vēsturē veiksmīgākais duets Pet Shop Boys. Piektdien, 6. jūlijā uz festivāla galvenās skatuves elektropopa mega duets kāps savas pasaules turnejas SUPER ietvaros, līdzi atvedot iespaidīgu gaismu šovu un visu iemīļotos hitus. Biļetes cena tikai 23 €!

“Pet Shop Boys uzstāšanās pirms pieciem gadiem bija Õllesummer Festival visu laiku veiksmīgākais koncerts. Kad duets izsludināja savu SUPER turneju, mums nebija šaubu, ka vēlamies šo grupu atkal aicināt uzstāties pie mums. Viņu entuziasms, mūzika un enerģija ir kaut kas patiešām īpašs,” piektdienas koncerta galvenā mākslinieka izvēli komentēja festivāla organizatore Marje Hansare (Marje Hansar). “Pet Shop Boys līdzās Franz Ferdinande ir jau otrais izsludinātais šī gada festivāla programmas hedlaineris. Tuvākajā laikā ir gaidāmas arī vēl citas labas ziņas,” viņa atklāja.

Pet Shop Boys koncertiem raksturīgs īpašs gaismu un lāzeru šovs. Salīdzinājumā ar iepriekšējām turnejām SUPER ir daudz ritmiskāka, bet būtiski, ka tiks izpildīti arī visi iecienītākie hiti. Pet Shop Boys ir pārdevuši vairāk nekā 50 miljonus savu albumu kopiju visā pasaulē un dueta skaņdarbi ir atradušies pasaules mūzikas tabulu virsotnēs. Pet Shop Boys Õllesummer Festival uzstāsies piektdien, 6. jūlijā.

Õllesummer Festival dienas biļete maksā 23 eiro un ar to varēs apmeklēt vienu festivāla dienu Tallinas Dziesmusvētku teritorijā. Festivāla caurlaides ierobežotā skaitā, kuru cena ir 40 eiro, nodrošina ieeju visu festivāla laiku 4. – 6. jūlijam. Biļetes ir nopērkamas Piletilevi mājaslapā un pārdošanas punktos visā Igaunijā.

Vairāk informācijas: http://www.ollesummer.ee

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PET SHOP BOYS / Õllesummer Festival 2018 Pk 06.07.2018 17:00 Tallinna lauluväljak 12.95 - 94.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Bērniem (-16g.v.) un pensionāriem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).

Bērniem līdz 5 gadu vecumam paredzēta bezmaksas ieeja.

Uzmanību! Biļetes cena iekļauj papildus piemaksu 0,95 EUR - 3,20 EUR apmērā!


VIP biļete iekļauj:
Sēdvietu tuvāk skatuvei
Autostāvvietu
Atsevišķu WC

VIP caurlaides ir derīgas tikai datumā, uz kuru tā ir iegādāta. Sēdvietas atrodas aptuveni 60 m attālumā no skatuves.
Norises vieta
Organizators
Meediaekspress OÜ
Narva mnt.95 Tallinn 10127 Harju