logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ

Tr 21.09.2022 20:40
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
LĒMUMS AIZIET

Decision to Leave
Dienvidkoreja, 2022, 138 min.
Režisors: Parks Čanvuks
Lomās: Tangs Vejs, Parks Haeils, Go Kjungpio, Lī Jangs-Hins

FILMA TIEK DEMONSTRĒTA TIKAI VIENU REIZI

Vienīgā Kannu kinofestivāla filma, kas saņēmusi visaugstāko kritiķu novērtējumu, kā atzīmējis žurnāls "Screen Daily", vienbalsīgi tika atzīta par labāko filmu, ir apburošā neo-noir filma "Lēmums aiziet" (Decision to Leave), kuru veidojis režisors Parks Čanvūks.  
Visai pamatoti kritiķi salīdzinājuši "Lēmumu aiziet" ar dažādo žanru kino - Alfrēda Hičkoka "Vertigo" (perfekts noir), Vona Karvaja "Noskaņojumu mīlēt" (izsmalcināta romantiska komēdija) un Pola Verhovena "Pamatinstinktu" (erotisks trilleris).
Filma ieguvusi 2022. gada Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju.
 

Ja ciešat no bezmiega, iespējams jāapsver kļūt par detektīvu. Tad varēsiet vadīt garas naktis, skatoties uz foto no neatklātu noziegumu vietām, meklējot zvaigžņotajās debesīs pazaudēto ilūziju atstātos nospiedumus. Vai varbūt esat ārzemniece ar apšaubāmu pagātni, kas precējusies ar amatpersonu, kurš mājās ir īsts tirāns? Un naktīs, aizēdot ar saldējumu mokošas ilgas, izklaidējaties skatoties puņķainas melodrāmas vai nododaties filozofiskām sarunām ar kaķi, tumšajā loga spogulī ķerot nepiepildīto cerību spokus... Parasts stāsts.

Alpīnistu iecienītas klints pakājē tiek atrasts kārtējais sakropļots vīrieša līķis. Un neviens pat nenojauš, ka notikumi attīstījušies kriminālā gultnē. Parādās atraitne, kas drīzāk ir  vienaldzīga nekā sērojoša… Un tad sekojošie notikumi strauji maina izmeklēšanas gaitu, pārvēršot to aizraujošā duelī. Nejaušs skatiens, nejaušs pieskāriens... Un auksto atsvešinātību nomaina vilinošs solījums, apmātība, gandrīz apsēstība. Kaislības pārņemts, aizdomu un minējumu nomākts, detektīvs iesaistās bīstamā spēlē.
 
Un ap pelēkajiem kalniem, kas slīkst biezā miglā, spokaina pilsēta, sastingusi majestātiskā okeāna krastā, kura rāmā spēka priekšā jebkura spēle ir neiespējama.

"Lieliska filma! Spriedze un intriga, atjautīgi lēmumi, satriecoši kadri un pārsteidzoši sižeta pavērsieni - tas viss izskatās ļoti hičkokiski." Pīters Bredšovs, The Guardian.

Apreibinošs neo-noir žanra paraugs, satriecošs jutekliskuma un briesmu kokteilis, mežonīgi savērpta mīkla un romantisks stāsts par cilvēkiem, kas viens otrā atrod glābiņu. Tas ir izsmalcinātas elegances un klasiskas atturības paraugs, taču kaislīgās, kūsājošās straumes pārvērš samezgloto detektīvstāstu par erotisku trilleri. Filma, kas veidota ar nepiespiestu humoru un negaidītiem sižeta pavērsieniem, uzrunā ar seksuālu pievilcību, tāpēc jūs ne tik daudz skatāties, cik tai ļaujaties. Bet režisors kārtējo reizi ir apliecinājis, ka viņš ir viens no izcilākajiem vizuālās stilistikas meistariem pasaules kino, un jūs nepiedosiet sev, ja palaidīsiet garām šo absolūto šedevru ar satriecošiem efektiem uz lielā ekrāna.

Oriģinālvaloda:  кorejiešu
Subtitri: krievu
Sinhronais tulkojums JŪSU audio austiņās*: latviešu
* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
                                                   FILMA TIEK DEMONSTRĒTA TIKAI VIENU REIZI
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ Tr 21.09.2022 20:40 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Pasākums LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ
Datums / Laiks Tr 21.09.2022 20:40
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: korejiešu
Subtitri: latviešu, krievu
Filmas tulkojums: tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~138 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 
*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Pasākums LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ
Datums / Laiks Tr 21.09.2022 20:40
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Pirkt NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pirkt ROMIJA ŠNEIDERE.VISSVARĪGĀKAIS IR MĪLĒT. ROMIJA ŠNEIDERE.VISSVARĪGĀKAIS IR MĪLĒT. Kino Splendid Palace, Mazā zāle, Latvija 8.10
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot