Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LAIMA RENDEZVOUS JŪRMALA

Ce 19.07.2018 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
30.00 - 300.00
19.07., “Atklāšana”:Aņi Loraka, Uma2rman, Mario Biondi, Tamara Gverdciteli, Aleksejs Čumakovs, Alekseev, Nastja Kamenskih, Artūrs Pirožkovs, Elīna Nečajeva, The Ludvig, Intars Busulis, Mila Nitiča, Jānis Stībelis, Katrīna Gupalo, Ballet Freedom

20.07., “Mīlestības vakars”:Semjons Slepakovs, Andrejs Makarēvičs, Lolita, Verka Serdjučka, Artūrs Pirožkovs, Nino Katamadze, Intars Busulis, Juļa Paršuta, Aleksandrs Kogans, SunStroke Project, Mountain Breeze, Framest, SunSay, Jānis Stībelis, Marina Kravec, Ballet Freedom

21.07., “Hītu vakars”:Filips Kirkorovs, Ksenija Sidorova, Aleksandrs Panajotovs, Shain Lee, Intars Busulis, Ači Purceladze, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, DoReDos, Jonibek, Roberto Kel Torres, Dana Sokolova, Maniža, Markus Riva, SunStroke Project, Ballet Freedom

22.07., “Grand Gala”: Hibla Gerzmava, Grigorijs Ļepss, Filips Kirkorovs, Igo, Emin, Jeļena Vaenga,Vera Brežņeva, Lauris Reiniks, Liepa Mondekaite, Cosmos Girls, Jah Khalib, Grupa DAGAMBA,  Jānis Stībelis, Ballet Freedom

• Festivāla dalībnieku sarakstā iespējamas izmaiņas!

No 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies vasaras aizraujošākais muzikālais randiņš - izsmalcinātais un romantiskais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2018”. Šā gada jaunums ir festivāla iedalījums tematiskajos vakaros - krāšņā Atklāšana, Mīlestības vakars, Hitu vakars un grandiozais Gala koncerts.

Mākslinieki, kuri uzstāsies festivālā, lielākoties ir Laimas Vaikules tuvi draugi, populāri un iemīļoti skatuves mākslinieki no daudzām pasaules valstīm. Skatītāji redzēs ne tikai populārās mūzikas zvaigznes, bet arī leģendārus mūziķus, kuri iekarojuši visas pasaules mīlestību, kā arī jaunus spožos talantus. Dziedātāji izpildīs gan savus hitus, kuri jau paaudzēm iesakņojušies mūsu ģenētiskajā kodā, gan arī pārsteigs ar brīnišķīgiem duetiem un trio. Skatītāji kļūs par īsta muzikālā randiņa dalībniekiem.

Lieliska mūzika, romantika, nostaļģija, brīnišķīgi liegs humors un gaumīga koncerta programma - par to tiek augsti vērtēta Laima un viņas radītais festivāls. Ņemot vērā to, ka festivāls norisinās Latvijā un ir starptautiski ļoti labi atpazīstams, Laima daudz laika ir atvēlējusi tieši vietējo mākslinieku popularizēšanai. Turklāt kā vēl viens nosacījums festivāla programmai ir žanru daudzveidība - skatītāji baudīs labākās dziesmas no klasikas līdz pat rokam!

Iepriekšējos gados festivālā ir viesojušies pasaules rokmūzikas leģenda Kriss Normens, Grigorijs Ļepss, izcilā operdziedātāja Hibla Gerzmava, Valērijs Ļeontjevs, Jeļena Vaenga, Valērijs Meladze, Verka Serdjučka, harizmātiskā Lolita, Vahtangs Kikabidze, Nani Bregvadze, Renārs Kaupers, Intars Busulis, Stass Mihailovs, Maksims Galkins, grupa “Время и Стекло”, klasiskās mūzikas huligāni - grupa “DAGAMBA”, un daudzi citi.  Šovasar mūzikas zvaigžņu saraksts būs vēl krāšņāks un publiku gaida daudzi pārsteigumi.

Šogad festivāls norisināsies ceturto reizi. Pirmo reizi tas notika 2015.gadā. Pērn festivālu vēroja vairāk nekā simts miljonu televīzijas skatītāju visā pasaulē. Pasākumu translēja vairāk nekā desmit valstīs.

Laima Vaikule par festivālu: “Man ļoti patīk vasarā uzņemt viesus un rīkot ballītes. Jūrmala tam ir ideāla vieta un man ir tik daudz fantastisku kolēģu, kuri ir piekrituši muzikālajiem randiņiem uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Tāpat kā iepriekš dziedāšu savus hitus, došu vārdu viesiem un dziedāsim duetos ar maniem kolēģiem. Tiekamies Jūrmalā no 19. līdz 22.jūlijam!”

Vairāk informācijas: http://www.jurmalarandevu.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LAIMA RENDEZVOUS JŪRMALA Ce 19.07.2018 19:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 30.00 - 300.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pie galdiņa "*" (zvaigznīšu) skaits nozīmē rindu, * -1.rinda, ** - 2.rinda, *** - 3.rinda.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Brīdinām, ka pasākums var tikt rādīts TV un Internetā, var tikt plaši atspoguļots presē un citos masu informācijas līdzekļos.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Jūrmala Randevu, SIA
Stūrmaņu iela 9 LV-2008 Jūrmala