Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jurija Bikova filmas 'Rūpnīca' pirmizrāde / Премьера фильма 'Завод' режиссёра Юрия Быкова

Tr 03.04.2019 19:00
Maskavas nams
7.00
Tikšanās ar talantīgo, harismātisko teātra un kino  aktieri, Krievijas Tautas mākslinieku Andreju Smoļakovu – vienmēr ir svētki...  Unikāls, dažādu plānu un ļoti pieprasīts aktieris. Un vēl, viņš – ir mazrunīgs, neapmeklē izklaides un ir ļoti kautrīgs. Viņu  nevar nemīlēt.

Rīdziniekiem bija iespēja redzēt Andreju Smiļakovu filmas “Treneris” pirmizrādē Maskavas Namā pagājušā gada pavasarī. Un lūk – jauna tikšanās 3-jā aprīlī.

Par godu spožā aktiera jubilejai Maskavas Nams sagatavoja viņam pārsteigumu, kurā piedalīsies arī skatītāji.
Andrejs Smoļakovs piedāvās, viena no labākajiem krievu režisoriem Jurija Bikova,  jauno provokatīvo trilleri “Rūpnīca”.

Par diviem visas tautas mīlētiem – režisoru  Juriju Bikovu (“Majors”, “Duraks”, “Dzīvot”, seriāls “Guļošie”) un teātra un kino aktieri Andreju Smoļakovu var runāt daudz un ilgi. Bet var vienkārši gūt prieku no viņu radītās klasiskās filmas “Rūpnīca” un spožo tēlojumu tajā.

Jurijs Bikovs: “Rūpnīca” - par ļoti sīvu divu pavisam dažādu cilvēku opozīciju. Šis stāsts ir universāls vispirmām kārtām tādēļ, ka  tas ir par cilvēku attiecībām, kuri dažādu iemeslu pēc ieguvuši kaut kādu dzīves  labklājību, un cilvēkiem, kuriem, teiksim tā, nav paveicies iegūt šo labklājību. Tas ir mūžīgs stāsts. Mūžīgs tieši tādēļ, ka nemēdz būt tās pašas taisnības no dabas, nemēdz būt tās pašas vienādās iespējas no dabas un tā tālāk.

Pilsētveidojošā rūpnīca kaut kur Krievijas vidienē tiek slēgta: īpašnieks, oligarhs Kalugins (spožais Andrejs Smoļakovs) paziņo par savu lēmumu neapmierināto pūlim, bet  klusējošajiem darboņiem, kas mēnešiem nav redzējuši darba algu. Sirmais strādnieks ( kolorītais Deniss Švedovs) – kurš karā ir zaudējis aci un kurš cieš no posttraumatiskā sindroma – pierunā savus biedrus nolaupīt miljonāru un pieprasīt izpirkuma naudu. Bet atbrīvot Kaluginu atbrauc viņa personīgās apsardzes vienība, bet pēc tam uz rūpnīcu virzās nu nezin no kurienes    parādījies  SOBR.  Spriedze pieaug, šāvieni atskan aizvien biežāk, tuvojas rīts un jauna darba diena. Redzams, ka dzīvi no šīs pretošanās izies ne jau nu visi...

Filmu vajag skatīties visiem. Tā – par katru no mums.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jurija Bikova filmas 'Rūpnīca' pirmizrāde / Премьера фильма 'Завод' режиссёра Юрия Быкова Tr 03.04.2019 19:00 Maskavas nams 7.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 109min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā