logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Alternatīvā roka minifestivāls: Židrūns un Tesa

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Nākam ar sāpīgām vēstīm, jo diemžēl esam spiesti pārcelt šajā piektdienā, 15.03., paredzēto Alternatīvā roka minifestivālu uz 10.05. sakarā ar mākslinieka veselības stāvokli.
Esošā biļete būs aktīva arī 10.05. koncertā. Ja tomēr uz koncertu netiec, Tev ir iespēja pieteikt biļetes atgiešanu un saņemt atmaksu par pirkumu, to veicot līdz 13. aprīlim. Atgriešanas gadījumā lūgums aizpildīt naudas atgriešanas formu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund

Piektdien, 15.03., Alternatīvā roka minifestivāla vietā uz Angāra skatuves kāps grupa "Laime Pilnīga". Ieeja koncertā ir bez maksas. Vairāk: "Angārs" soctīklos.
 

 

Vakars izsmalcinātiem gardēžiem, kas zina savu štelli, kā arī drošsirdīgajiem, kas gatavi savas garšu kārpiņas iepazīstināt ar nepieredzētām garšām.

Postmetālu, postpanku, eksperimentālo roku un indīroku ANGĀRA x Tu Jau zini Kur minifestivālā servēs alternatīvā roka celmlauži TESA un ŽIDRŪNS. 

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini Kur minifestivāls? Jauna koncepta notikums, kurā savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP

ŽIDRŪNS

TESA

DJ (TBA)

MAP

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES

Līdz 29. februārim EARLY BIRDS 8 EUR

No 1. marta 12 EUR

Pasākuma dienā 15 EUR

VAIRĀK

Tesa ir postmetāla mūzikas grupa no Rīgas, kas izveidota 2005. Gadā. 2006. un 2007. gadā grupa izdeva divus EP ierakstus Tagad un Nekad, kam sekoja pilna garuma studijas ieraksts 2008. gadā Heartbeatsfromthesky. Šajā laikā Tesa vislielāko atpazīstamību gūst Eiropā, kur norisinājušās grupas koncertturnejas un dalība festivālos. 2020. gada 29. maijā grupa izdeva savu ceturto pilnmetrāžas studijas albumu un sesto ierakstu kopumā — C O N T R O L. Grupas albums "C O N T R O L" tika nominēts un ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons 2021"kategorijā "Metāla mūzikas albums".

Židrūns ir latviešu indīroka grupa, kas pastāv kopš 2003. gada. “Tā nav tikai grupa, kas spēlē skaļu, enerģisku, plašu ietekmju alternatīvo rokmūziku, bet tas ir arī noteiktu izjūtu spektrs, kā saturu piepilda katrs skaņu un vīziju tvērējs individuāli. Grupas dalībnieki uzskata, ka Ž ir izteikta koncertgrupa, kas visprecīzāk savu vēstījumu nodod tieši klātesot,  mākslas kopuma uztverē iesaistot pēc iespējas vairāk maņas. 2017. gadā grupas albums “Židrūns un tas, ko nevar nest” uzvarējis Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā "Zelta Mikrofons" kategorijā "Labākais roka mūzikas albums".

 

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot