logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

DAUGAVPILS DRIFTA FESTIVĀLS 2020

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
DRIFTA Festivālām Daugavpilī jau pieteikušies 50 dalībnieki
 
Ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils Sporta pārvaldes atbalstu 25.jūlijā, astoto reizi drifts notiks Daugavpilī. Drifteri atgriezīsies kartodromā „Blāzma” , savā vienā no sezonas favorīt trasē.
 
24.jūlijā tiks aizvadīti oficiālie treniņi jau no 12:30 dienā, bet 25. jūlijā kartodromā “Blāzma” notiks Liqui Moly Latvijas drifta kausa 2.posms un Igaunijas drifta kausa street klases ieskaite un čempionāta semi pro ieskaite.
 
Ir liels prieks, ka Daugavpilī uz starta redzēsim arī Daugavpils braucējus. Starp dalībniekiem redzēsim arī trīs daiļā dzimuma pārstāves, un daudzus braucējus, kuriem neizdevās iziet uz starta pirmajā posmā, bet izies tieši Daugavpilī.
 
Sestdienas rītā jau 09:00 sāksies treniņbraucieni, kam sekos kvalifikācijas braucieni, ap plkst.14:00 plānota oficiālā sacensību atklāšana, kam sekos tandēmu braucieni abām klasēm.

Daugavpilī šoreiz izvērtējot valstī noteiktos ierobežojumus nebūs atvērtais dalībnieku parks, bet visiem apmeklētājiem būs iespēja aplūkot drifta automašīnas klātienē un satikt sportistus uzreiz pēc sacensību noslēguma, papildus organizators plāno iespēju iespējams rīkot atklāšanas parādi Vienības laukumā street klases braucējiem, par kuru informācija sekos, skatītājiem ieeja ir atvērta jau no paša rīta, tāpēc lielākos drifta fanus “Blāzmā” sportisti sagaidīs jau no rīta.

Gan piektdienas vakarā, gan sestdienas vakarā neoficiāla gaisotnē sportistus noteikti varēs satikt Daugavpils “Ezītis Miglā” uz “preparty” un “afterparty”.

Lai nepalaistu garām nevienu jaunumu un aktualitāti, seko līdzi visām oficiālajām Latvia drift sociālajām vietnēm.
 
Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Circle K, pieaugušajiem 10,80 EUR, bērniem 5,40 EUR (10-18 g.v.), balstoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, organizatori atgādina, ka biļešu skaits šogad ir ierobežotā daudzumā.
Der zināt:
Sacensību apmeklētājiem pie ieejas tiks veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja sacensībās, ja temperatūra ir lielāka par 37,5
Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem, jālieto sejas maskas, Jūsu atbildība!
Dezinfekcijas līdzekļi pieejami sacensību norises vietā, aicinām dezinficēt rokas!
 
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts
Instagram: latviadrift
un www.driftlatvia.com
 

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot