logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Daudzbērnu ģimeņu diena Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Daudzbērnu ģimenes biļete 01.05.2024. derīga tikai pasākuma dienā 2024.gada 1.maijā, uzrādot Goda ģimenes apliecību.
 
11:00 Svētku atklāšana un vokālās grupas “Karameles” koncerts
11:30 Leļļu izrāde “Vinnijs Pūks”
12:15 Dziesmu Bingo loto
13:00 Konkursu “Latvijas Goda ģimene 2024” un "Mūsu vecvecāki - Latvijas lepnums" laureātu sumināšana
14:00 Maģija ar iluzionistu Valdemāru
15:00 Izrāde “Burunduka TV šovs”
16:00 Noslēgums ar loteriju
no 11:00 - 15:00 Radošās darbnīcas un LUPILU mazuļu rāpošanas čempionāts

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir senākais zooloģiskais dārzs Baltijā, kas lepojas ar to, ka tajā mīt aptuveni 400 dzīvnieku sugu un ap 3000 dzīvnieku. Tā vispārējais stratēģiskais mērķis ir uzturēt vienīgo nacionālo zooloģisko dārzu, izglītot sabiedrību par Latvijas un pasaules faunu un tās aizsardzību, ar kvalitatīvas atpūtas piedāvājumu veicināt veselīgu dzīvesveidu un tūrismu, veikt pētniecību un sniegt ieguldījumu reto un izzūdošo sugu saglabāšanā, vienlaikus nodrošinot augstu labturības līmeni zooloģiskā dārza dzīvniekiem.

 Rīgas Zooloģiskais dārzs ir lieliska vieta, kur baudīt nesteidzīgu pastaigu Mežaparka priežu ielokā, reizē vērojot dzīvniekus un iepazīstot tās iemītniekus tuvāk. To apmeklējot, jums būs iespēja vērot visdažādākos dzīvniekus – no staltajām žirafēm un drosmīgajiem lauvām līdz darbīgajām skudrām un krāsainajām zivtiņām.

Rīga ZOO ir vienmēr priecīgs uzņemt viesus un sniegt jaunas emocijas pastaigā klusā vietā parkā, vērojot un iepazīstot vienmēr mainīgos dzīvniekus no visas pasaules. Zoodārzā katru reizi varēs atrast ko jaunu un iepriekš neredzētu. Dažādi dzīvnieki redzami gan ārā, gan iekštelpu ekspozīcijās – Tropu mājā, Terārijā, Akvārijā un citur.

Atelpai pastaigas laikā iespējams izmantot piknika laukumu, kā arī kāpšanas torni bērnu laukumiņā, uzkodas un atspirdzinājumus un pats galvenais – tīru gaisu meža ielokā dzīvnieku sabiedrībā.

Vairāk par Rīga Zoo uzzini mājaslapā rigazoo.lv

Vairāk informācijas: https://rigazoo.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot