logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Alternatīvā roka minifestivāls: Detlef Un Lapsene

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Alternatīvā roka minifestivāls: DETLEF un LAPSENE

Kad straujiem soļiem tuvojas vasara, laiks iesildīties ar karstiem roka koncertiem! 

26. Aprīlī ANGĀRS x Tu Jau Zini Kur ielūdz uz alternatīvā roka minifestivālu kopā ar DETLEF, LAPSENI un DJ Ķilkutu. Būs roķīgi, būs karsti, būs skaisti! 

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur MINIFESTIVĀLS? Jauna koncepta notikums – vakars bez robežām un vasara ziemā. Pasākumos savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP:

DETLEF

LAPSENE

DJ ĶILKUTS

MAP:

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES:

Līdz 31.martam EARLY BIRDS 15 EUR  I  No 1.aprīļa 20 EUR  I  Pasākuma dienā 25 EUR

VAIRĀK:

DETLEF ir 2000. gadu populārās mūzikas apvienības "Detlef" līderis un dibinātājs Uldis Dirnēns pēc 15 gadus ilgas klusēšanas atgriežas ar jaunām dziesmām un koncertiem.

Grupas debijas albums “Tu izliecies par sevi” iznāca 2004. gadā, no kura pirmais singls “Četras sienas” nokļuva radio SWH topa pirmajā vietā, kur tas atradās piecas nedēļas pēc kārtas. Tam sekoja vairākas dziesmas, kas ieguva hita statusu un nemirstošu vietu fanu atmiņās - “Stils nevainīgs”, “Blind Actor” un “The Time Has Come”. 2008. gadā Londonā tika ierakstīts otrais studijas albums “Skapī”. Lai gan publiskā telpā par grupu nebija nekas dzirdams vairāk nekā dekādi, grupas līderis Uldis Dirnēns turpināja radīt mūziku un veltīja laiku sevis attīstībai. 2023. gada nogalē “Detlef” atgriezās ar izpārdotu koncertu Palladium Rīga.

LAPSENE ir ‘Zelta Mikrofona’ balvai nominēts mūzikas projekts, kuru 2022.gadā dibinājis mūziķis un radiodīdžejs Artis Dvarionas. Zināms kā savulaik plaši pazīstamās alternatīvā roka grupas R.A.P. vokālists un poproka projekta TĀTĀTĀ dalībnieks. Ar projektu LAPSENE Artis iezīmējis atgriešanos uz mūzikas skatuves pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma. Pirmais singls ‘Tukšpauris’ izdots 2022.gada aprīlī. LAPSENES skanējumā dominē alternatīvā roka flirts ar popmūziku.

 

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot