logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

10th Anniversary Opera Concert

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Amerikāņu baritons un bass Kristofers Līks 6. augustā Latvijas Nacionālās operas un baleta Beletāžas zālē atzīmēs desmit gadu jubileju kopš savas operdziedātāja debijas Latvijā, kā arī kopš amerikāņu un latviešu skatuves māksliniekus vienojošās organizācijas “The American Friends in Latvia” dibināšanas.

Jubileja tiks atzīmēta ar bezmaksas koncertu, kurā Kristoferam Līkam pievienosies divi arīdzan starptautiski zināmi amerikāņu operdziedātāji – tenors Nikolass Simpsons un soprāns Frančeska Agvado. Repertuārā tiks iekļautas gan senlaiku dziesmas, gan populāru operu ārijas. Trio izpildīs arī latviešu komponistu Artas Jēkabsones un Daces Aperānes šim notikumam veltītus darbus, pievienojoties pianistei Ilzei Ozoliņai un vijolniecei Diānai Reimanei. Koncertprogrammas koptēma būs “Trakulīgie 20ie”, liekot uzsvaru uz 18., 19., 20. un 21. gadsimta divdesmito gadu vokālo mūziku.

“Programmā tiks pētīta gadsimtu anatomija, uzsverot, kā katrs no tiem piedzīvo savu sarežģīto trešo desmitgadi jeb divdesmitos gadus,” saka Kristofers Līks. “Tas ir brīdis, kad katrs gadsimts pāriet no iepriekšējā identitātes un autoritātes un cīnās, lai stingri apliecinātu savu identitāti un politisko virzienu. Šajā programmā piedāvāsim mūziku, kas atspoguļo katras desmitgades noskaņas, cīņas un cerības, lai ļautu saprast, ka māksla un mūzika bija un būs tas, kas mūs šādos brīžos dziedina, palīdz izturēt grūtības, tās pārvarēt un galu galā uzplaukt no jauna. Šāds vēstījums šobrīd ir ļoti svarīgs, jo tas ir atgādinājums, ka mums priekšā ir arī labākas dienas.”
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot