No results have been found for your request.
Loading...
Reload

M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais / М.Ефремов Моно спектакль - Хороший, плохой, злой

Tu 16/04/2019 19:00
VEF kultūras pils
Organizators informē, ka M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais, kas bija paredzēts 16.04.2019., VEF kultūras pilī tiek pārcelta uz rudeni!
Lūdzam, sazināties ar organizatoru uz : +371 26191370
Atvainojamies par sagādātajam neērtībām!
 
16.aprīlī plk. 19:00 VEF Kultūras pilī izcils krievu mākslinieks Mihails JEFREMOVS uzstājas ar pretpolitisku  izrādi– “ LABAIS, SLIKTAIS, NIKNAIS”!\
 
Pasākuma norises ilgums – 2 stundas (ieskaitot starpbrīdi)
Biļešu cenas: no 20,00 – 65,00 EUR
Mihails Jefremovs -  viens no mīlētākiem un orģinālākiem  krievu aktieriem. Viņa kontā ir vairāk kā 110 kino lomas, 25 lomas teātrī, vairāk kā 10 režisēti teātra projekti,  kā arī simtiem sižeti televīzijā un publikācijas par orģinālām tēmām. Savās uzstāšanās reizēs mākslinieks cenšas izpaust un nodot savu vēstījumu skatītājam par dažādiem dzīves aspektiem: no politikas līdz izsmalcinātībai, no ikdienišķām lietām līdz filozofijai…. Viņa sarkastisko un bieži vien skandālisko  uzstāšanās manieri nav iespējams sajaukt ar kādu citu. 
Viss, ko parasti saka par par Mihailu Jefremovu, bieži vien ir diametrāli pretējs. Viņš ir gan labs, gan slikts. Viņam ir skandaloza reputācija un neaizsargāta, ievainojama dvēsele. Par sevi viņš saka, ka ir tāds, kā galma āksts, bet drīzāk viņš ir dzīves lutināts, intelektuāls aktieris un teātra cilvēks!
Viņa asprātība, sarkasms, unikālais izteiksmes veids, visdziļākā cieņa pret skatītāju - ir nopelnījis daudzu skatītāju mīlestību ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs.
Izrādē Mihails Jefremovs parodē un izcili lasa pašas slavenākās parodijas - "Putins un vīrs", "Depardje", "Man iezvanījas telefons", "Putins kombainā", un dzeju no sensacionālā šova - "Гражданин поэт" (“Pilsonis dzejnieks”) un “Господин хороший” (“Labs Kungs”)
 
 “ LABAIS, SLIKTAIS, NIKNAIS” – asprātīgs, aktuāls un smieklīgs šovs!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais / М.Ефремов Моно спектакль - Хороший, плохой, злой Tu 16/04/2019 19:00 VEF kultūras pils
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Children ticket (to 6 y.o.) without a separate seat - 3 EUR!

Age limit to the event: no age limit
Event language: Russian
Free entrance to the event: no
Event length: ~2h
Doors open: at 18:00

 

Venue
Promoter
ARKADA LTD, SIA
Brīvības iela 136-1 LV-1011 Rīga
Same promoter Same venue