logo
Select period
Search from map
Menu

Patiesība / Правда

Sa 08/04/2023 13:00 - Tu 02/05/2023 21:00
14.00 - 25.00
Show descriptionHide description
 
"Meli ir netikums tikai tad, ja tie nodara ļaunumu, bet, ja no tiem ceļas labums, tad tie - tikums. Dzīvojiet tikumīgi! Melojiet uz velna paraušanu! Nevis kautrīgi un reizēm, bet drosmīgi un vienmēr! Melojiet, mani draugi, melojiet, un izdevīgā brīdī es jums atdarīšu ar meliem!” (Voltērs)

Režisors Intars Rešetins: Mēs dzīvojam laikā, kad izlikšanās un meli kļuvuši par normu. Mēs staigājam maskās, melojam un krāpjam, izliekamies par to, kas mēs neesam. Un visiem ir labi! Paradoksāli! Turklāt mēs visi to zinām, pieņemam un spēlējam līdzi!

Arī lugas “Patiesíba” varoņiem ir izvēles iespējas - melot vai nemelot?, stāstīt patiesību vai turpināt melot?, un, ja melojam - vai meli nepagriezīsies pret pašu?

Morāles un godaprāta cīņa par izdzīvošanu vienā daļā! Lieliska franču komēdija ar labākajiem teātra aktieriem, kur izdzīvo tikai labākais melis!

Šī lieliskā Floriana Zellera komēdija, manuprāt, ir lielisks spoguļattēls mūsdienu sabiedrībai tās visos slāņos - gan politiskajā, mākslinieciskajā un sadzīviskajā. Un nerunāt šodien ar skatītāju, par tik aktuālu tēmu caur komēdijas prizmu, būtu grēks!
 

More information: http://www.mct.lv

Events

No events were found
Sold out Patiesība / Правда Sold outSold outPatiesība / Правда Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Sold out Patiesība / Правда Sold outSold outPatiesība / Правда Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Buy ticket Patiesība / Правда Patiesība / Правда Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload