No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Koncerts - mistērija SACRED SOUND CEREMONY ar ALICIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva)

Fr 02/11/2018 19:00
Spīķeru koncertzāle
SACRED SOUND CEREMONY

Koncerts –mistērija, kad Gongu mistiskā skaņa atver priekškaru uz Citu Realitāti, slepenas durvis uz sakrālas skaņas telpu. Skaņa apbur un aicina –ar dziedošo trauku un zvaniņu kristāliski tīro skanēšanu, ar indiāņu flautu un peruāņu svilpes nostalģisko dziesmu. Šamaņu bungu skaņa aicina doties vēl dziļāk – sekot savas sirds aicinājumam. Skaņas piepilda visu telpu ap Tevi. Tu atver šīs durvis un dodies iekšā..

Sound Mystery- Eiliakas ģimenes muzikāls projekts, ir vairāk kā muzikas koncerts. Tā ir maģiska muzikāla norise, kas iekustina klausītājus gan fiziskā, gan mentālā, gan garīgā līmenī. Neparasto instrumentu skaņas, vibrācija un spēks, intuitīvais vokāls un vizuālie tēli rada īpašu atmosfēru dažādu stāvokļu un to izmaiņu izdzīvošanai, kā Adrianes dzīpars ved katru klausītāju uz viņa īpašo stāvokli.

Koncertā skanēs unikāls 155 cm izmēra Mother Cosmo Gongs, spēcīgi 125 cm izmēra stihiju Gongi, kristāla dziedošie trauki, peruāņu šamaņu svilpes, brīnumaina kalnu ganu virstoņu flauta, virstoņu flautas, zvaniņi, šamaņu bungas un mūsdienīgās RAV bungas. Skaņu ceļojumu papildinās vokāls, elektriskās ģitāras kosmiskās skaņas un klavieru maigās harmonijas, kas brīnumaini savijas ar eksotiskiem vibrāciju instrumentu skaņām un piešķir jaunu skanējumu meditatīvai mūzikai.

Mistisko skaņu koncertu papildinās vizuālas projekcijas, kas ir igauņu meistara Aleksandra Bahmana autordarbi.

Koncertu- mistēriju uzburs Alicija un Ričards Eiliakas – zināmi gongu meistari, skaņas terapeiti, semināru un meistardarbīcu vadītāji, skaņas terapijas pirmsācēji Baltijā. Vada gongu peldes seansus, Visuma mistēriju skaņas koncertus, meditācijas, terapeitiskas un radošās meistardarbnīcas, psiholoģijas studijas “Māksla būt” izveidotāji (www.menasbuti.lt). Uz skatuves pievienosies arī pāra dēli Lūkass, kas no agras jaunības spēlē rokgrupā, bet šeit koncertā meditācijā viņš izvilina no ģitāras neparastas, kosmiskas skaņas un Bartošs, kas autors vairākām Sound Mystery dziesmām..

Pāris muzicē uz neskaitāmiem arhaiskiem un moderniem instrumentiem, intuitīvi veidojot meditatīvu un relaksējošu mūziku, ko slavenais gongu meistars Dons Konro (Don Conreaux) sauc par brīvas dvēseles džezu (free spirit jazz). Viņi tic, ka iekšējā radītāja atvēršana ir tas varenais transformējošais spēks, kas ne tikai attīsta radošo potenciālu, bet arī vada mūs, ārstē un iedvesmo dzīvei.

“Sakrālā skaņa ir kā transpersonības skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Iegremdēšanās holistiskajās gonga skaņās ir gan dziļa reklaksācija, gan terapija un meditācija. Tas ir ceļojums, kura laikā ļaujam Visuma skaņai aiznest sevi savas dvēseles noslēpumu dziļumos... Instrumentu skaņas Mistērijā, burtiski spēlē uz smalkajām dziļi mūsos esošajām stīgām, kā kaleidoskopā maina emocijas, jūtas, stāvokli, domas un tēlus. Un tas viss, lai nonāktu sevī tajā vietā, kur rodam Klusumu...”
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Koncerts - mistērija SACRED SOUND CEREMONY ar ALICIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva) Fr 02/11/2018 19:00 Spīķeru koncertzāle
Good to know

Age limit to the event: from 7 years old persons
Event language: Russian/English
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:15
Event length: ~1h30min

Venue
Promoter
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti