logo
Select period
Search from map
Menu

RY X - European Tour 2023

Tu 21/03/2023 20:00
Hanzas Perons

Austrāliešu mūzikas pērle RY X paziņo par Baltijas koncertturneju

Beidzot! Noslēpumainais austrāliešu mūziķis RY X nākamā gada pavasarī apciemos visas 3 Baltijas valstis! 21.martā ir gaidāms viņa koncerts Hanzas peronā. Ir ieplānoti koncerti arī Tallinā un Viļņā, kas notiks 20. un 22.martā. Šķiet, RY X ir iemīlējies Baltijas valstis, un viņa veiksmīgās attiecības ar koncertu aģentūru 8 Days A Week to apstiprina.

RY X mūzikas skanējums ir estētisks savā lakoniskumā un patiesumā. Viņa koncerti ir neaizmirstams piedzīvojums un pelde visdzidrākajā mūzikas stihijā, kas vienlaikus sniedz mierinājumu un paceļ virs zemes. Viņam aplaudē kājās stāvošs pūlis ar spēcīgām ovācijām prestižajā “Karaliskajā Alberta zālē” vai “Konzerthausā”, Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijas laikā, kā arī visur, kur mākslinieku sagaida viņa mūzikas mīļotāji. 

Baltijas turnejas ietvaros austrāliešu mūziķis prezentēs savu jaunāko albumu ar mistisko nosaukumu "Blood Moon". Tas ir neparasto, intīmo un daudzpusīgo sajūtu muzikāls apkopojums. 13 dziesmās viņš meklē saikni ar dabu, sevi, citiem un novērtē gadu gaitā piedzīvoto. "Es ticu, ka attiecības ar mīļoto cilvēku rada jaunu visumu. Albums ir pilns sirsnīgu un nepiespiestu sarunu. Runa gan nav par indivīdiem, bet par jūtām un mīlestības jēdzienu," sapņaini stāsta RY X. 

Albuma nosaukums apzīmē tumšo un gaišo domu sadursmi un klātbūtni tagadnē. "Blood Moon" ir mīlestības, prieka, skumju un sāpju sajaukums. Austrālijas pamatiedzīvotāju kultūrā tas saistās ar introspekcijas laiku – periodu, kad iedziļināties savā tumsā un meklēt atbildes. “Blood Moon” neapšaubāmi ir līdz šim dziļākais un tumšākais mākslinieka darbs. Kā raksta žurnāls "Clash", "Blood Moon" ir apliecinājums tam, kā mīlestība veido mūs kā cilvēkus. RY X mūzika ir rituāla, lūgšanas, meklējumu, atbrīvošanās un atjaunošanās paraugs. 

RY X jaunākais darbs "A Thousand Knives" https://youtu.be/82REwnM4RuU

Lai gan jaunākais RY X  albums skar diezgan universālas tēmas un runā par mīlestību, zaudējumu, aizraušanos, sirdssāpēm, tomēr tas veiksmīgi izvairās no klišejām. Katram albuma vārdam un frāzei ir sava nozīme. Austrālietis albumu producēja un izstrādāja savā studijā Topangā, tālu Santa Monikas kalnos. Viņš dzīvoja vienkāršu un absolūtu bezpatēriņa dzīvi, kas atgādina bērnību un ļauj izbaudīt katru dienu. 

Austrālietis ir ne tikai ierakstījis vienu jaunu skaņdarbu kopā ar labu draugu un islandiešu elektroniskās mūzikas leģendu Olafūru Arnaldsu, bet arī šogad ir sadarbojies ar pašu Drake un vienreiz izveidojis oficiālu remiksu Riannai.

RY X uzauga mazā ciematā bez interneta Austrālijas malā pie okeāna, klausījās tēva ierakstus un izmēģināja visus mājās pieejamos instrumentus. Mūzika viņam ir vēl viens tikpat svarīgs elements kā gaiss vai ūdens: "Jautājums, ko es vienmēr sev uzdodu, ir, kā mana mūzika liek man justies. Ja man šķiet, ka kaut kas neskan pareizi, es no tā atsakos." Instrumentu un teksta tīrība, kas caurstrāvo dvēseli, ir būtiska viņa mūzikas sastāvdaļa. Katram darbam ir jāatspoguļo tas, kas mīt iekšienē, un jāizsaka tas caur skaņām.

Video: RY X fascinējošs priekšnesums no Brazīlijas “Lensois Maranjenses” nacionālā parka

https://youtu.be/mKhQwfiDAfs

RY X dzīvie priekšnesumi ir hipnotizējoši un elpu aizraujoši. Kad mākslinieks ar pavadošo sastāvu ir uz skatuves, vienaldzīgo nav, un piedzīvojums sniedz neaprakstāmas, maģiskas emocijas. Redzēt viņa uzstāšanos ir patiesa privilēģija un nepieciešamība. Nepalaidiet šo koncertu garām! Tā ir iespēja atkal piedzīvot mūzikas burvību. Šis mākslinieks ir neatkārtojams un vienmēr ir gaidīts atgriezties tur, kur jau ir uzstājies. 

Explore. More. Music.

RY X slavenākie ieraksti:
„Berlin“: https://youtu.be/cFXN20bpWtY
„Sweat“: https://youtu.be/bbokXheXhxY
„Only“ tiešraidē no „Karaliskās Alberta zāles“ kopā ar Londonas laikmetīgo orķestri: https://youtu.be/hHaKfuG58Vc
„Salt“: https://youtu.be/dnkUIdk5O64
„YaYaYa“: https://youtu.be/gmDZvlFMFxM
„Howling“: https://youtu.be/OCABBpc2O44
„Let You Go“: https://youtu.be/vMQxeR4Yzrg
„Foreign Tides“: https://youtu.be/ycYN0IXA-4U 

Atsauces
https://www.ry-x.com/
https://www.facebook.com/RYXmusic
https://www.instagram.com/ryx/
https://twitter.com/ryx
https://www.tiktok.com/@ryxmusic

More information: http://www.8dw.lt

Event Date / Time Venue Price  
RY X - European Tour 2023 Tu 21/03/2023 20:00 Hanzas Perons 40.00
Event RY X - European Tour 2023
Date / Time Tu 21/03/2023 20:00
Venue Hanzas Perons
Price 40.00
Good to know
Ticketing service fee 1.00 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
  • Tickets are apllied with Agent fee 0.50 EUR
​​​​​​Entrance tickets for this event are in a different price range, tickets do not differ by quality - please choose cheapest tickets available.
 
Age limit to the event: no age limit (up to 18 years old, only accompanied by an adult)
Event language: English
Free entrance to the event: up to 6 years old persons
Doors open: at 7 PM    
Event length: ~3h
Wheelchair accessible: yes

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Hanzas Perons
Vidzemes priekšpilsēta Rīga Latvia
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Reg. no: 305527276
Event RY X - European Tour 2023
Date / Time Tu 21/03/2023 20:00
Venue Hanzas Perons
Price 40.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Fever Ray - Radical Romantics Tour 2023 Fever Ray - Radical Romantics Tour 2023 Hanzas Perons, Latvia 40.00
Buy ticket Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvia 50.50
Buy ticket M83 - European Tour 2023 M83 - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvia 50.50
Buy ticket Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Arēna Rīga, Latvia 51.70
No results have been found for your request.
Loading...
Reload