logo
Select period
Search from map
Menu

Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024

Mo 15/04/2024 20:00
Palladium Rīga

Itāļu rokmūzikas leģenda Zucchero uzstāsies koncertzālē Palladium

Viens no visu laiku izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš  turpina valdzināt klausītājus visā pasaulē ar savu dvēselisko mūziku, svinot 40 gadus mūzikā, dodas koncertturnejā “Overdose'DAmore” skaistākajās vietās pasaulē un nākamā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums koncetzālē Palladium Rīga. Biļetes tirdzniecībā pieejamas no 3. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. 

Zucchero ir bagātinājis mūzikas pasauli ar savu dvēselisko balsi, sirsnīgajiem dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā ir nopelnījis viņam pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem pasaulē un nākamajā gadā viņš dodas jaunā tūrē “Overdose D'Amore”, lai atzīmētu 40 mūzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, kur pieturpunkts gaidāms arī pie mums koncertzālē Palladium Rīga.

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta "Oro, Incenso & Birra" kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus, kur nesenākais no tiem ir “Discover” (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande. 

Savā ilgajā un izcilajā karjerā Zucchero prasmīgi orientējies blūza, gospeļa, soulmūzikas un roka lauciņos, savos priekšnesumos, iepludinot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad neatstājot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika sniedzas tālu pāri Itālijas robežām un ir labi zināma visā pasaulē, pateicoties veiksmīgajām sadarbībām ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Sting, Bono, Eric Clapton, Peter Gabriel, Mark Knopfler, Queen, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Ray Charles, Miles Davis un daudziem citiem. Savas karjeras laikā ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un Grammy balvas nomināciju. Viņš ir viens no retajiem Eiropas blūza māksliniekiem, kurš joprojām gūst lielus starptautiskus panākumus.

More information: http://www.zucchero.it/eng/

Event Date / Time Venue Price  
Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024 Mo 15/04/2024 20:00 Palladium Rīga 49.00
Event Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Date / Time Mo 15/04/2024 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 49.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
​​​​​​Entrance tickets for this event are in a different price range. Tickets do not differ by quality. Please choose cheapest tickets available.

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. 

Event schedule:
19:00 doors open
20:00 start of the program


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Date / Time Mo 15/04/2024 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 49.00
Same promoter Same venue
Buy ticket GZA & The Phunky Nomads PopularPopularGZA & The Phunky Nomads Palladium Rīga
Buy ticket Fontaines D.C. Fontaines D.C. Palladium Rīga
Buy ticket Two Feet PopularPopularTwo Feet Palladium Rīga
Buy ticket Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour PopularPopularBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload