No results have been found for your request.
Loading...
Reload

TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019

Su 27/10/2019 18:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis
30.00 - 40.00
Pirmo reizi Latvijā – elektronikas pionieri “Tangerine Dream”
 
27.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” pirmo reizi Latvijā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas leģendas – grupa “Tangerine Dream”.
Mūsu skatītājiem tiks sniegta unikāla iespēja baudīt programmu, kas ietver sevī apvienības spilgtākos sacerējumus. Tai skaitā filmu mūzika (“Zaglis” ar Džeimsu Kānu galvenajā lomā un “Burvis” ar Roju Šaideru), grupas klasiskās kompozīcijas (Dolphin Dance, White Eagle utt.), kā arī pa druskai no jaunākajiem daiļrades posmiem.
 
“Tangerine Dream” pamatoti uzskata par vācu, vai precīzāk Berlīnes elektroniskās skolas radītājiem un kopumā vienu no spēcīgākajiem jomas pīlāriem, uz kuru ietekmi līdz pat šodienai atsaucas neskaitāmas grupas un mākslinieki. Par atzinību liecina kaut vai septiņas Grammy nominācijas, miljonu pārdoto ierakstu tirāžas, klausītāju un kritiķu sajūsma.
Tai pat laikā nevienam tā arī neesot izdevies atdarināt “Tangerine Dream” īpašo skanējumu.
 
Sākotnēji grupa spēlēja krautroku, bet 70. un 80.gados, līdz ar elektronisko instrumentu nozares attīstību, pamazām radās iespējas paplašināt radošās robežas. Tāpēc “Tangerine Dream” daiļrade ietver gan apgaroto new age un ambiento mūziku, gan trauksmainu space un enerģiskus deju ritmus.
 
Kopš dibināšanas 1967.gadā “Tangerine Dream” sastāvs vairākkārt mainījies, taču par kodolu vienmēr kalpoja multimākslinieks Edgars Frēze (Edgar Froese). Dažādos posmos grupā darbojās arī tādas leģendāras personības kā Klauss Šulce, Kristofers Franks un Pēters Baumans. Vairāk nekā 50 pastāvēšanas gadu laikā kopumā iznācis aptuveni 100 studijas albumu. Divi no tiem - “Phaedra” un “Rubycon” - iekļauti 25 visu laiku ietekmīgāko ambientās mūzikas albumu topā.
 
2014.gadā Edgars Frēze ķērās pie jauna muzikālā materiāla radīšanas, taču diemžēl jau nākamajā gadā slimība izdzēsa šī ārkārtīgi talantīgās personības dzīves gājumu. Tomēr līdz ar to “Tangerine Dream” stāsts  nebūt nebeidzas – pēc paša Frēzes lūguma uzsākto turpina viņa domubiedrs Torstens Kveišnings (Thorsten Quaeschning), kopā ar Ulrihu Šnausu (Ulrich Schnauss) un Hošiko Jamanē (Hoshiko Yamane). 2017.gadā, par godu “Tangerine Dream” 50.jubilejai, kolektīvs izdeva albumu “Quantum Gate”, kas ietver Edgara Frēzes iestrādes ar pašu radītiem papildinājumiem. To atzinīgi uzņēma ne tikai pārliecināti grupas fani, bet arī  jaunāka sabiedrības daļa (ieraksts iekļuva Eiropas deju un elektroniskās mūzikas topos).
Tāpat apvienība atsākusi aktīvu koncertdarbību.
 
 

More information: https://www.tangerinedream-music.com/index.php

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019 Su 27/10/2019 18:00 Vidzemes koncertzāle Cēsis 30.00 - 40.00
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Age limit to the event: no age limit
Event language: English
Free entrance to the event: up to 5 years old persons, without separate seat
Doors open: at 17:40
Event length: ~3h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Promoter
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Same promoter Same venue
Buy ticket SARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour PopularPopularSARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour Arēna Rīga, Latvia 30.20 - 151.20
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket MATT SIMONS. After The Landslide Tour MATT SIMONS. After The Landslide Tour Palladium Rīga, Latvia 19.00 - 69.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!