No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LOBODA / ЛОБОДА SUPERSTAR TOUR

Su 21/04/2019 19:30
Arēna Rīga
26.20 - 131.20
*Including additional charges
21.04.2019.

Arēna Rīga

LOBODA
Superstar tour


Svetlana Loboda – viena no spilgtākajām būtnēm uz mūsdienu popmūzikas skatuves, kura atbilst jaunākajām pasaules mūzikas industrijas tendencēm. Loboda – zīmols! Kvalitātes, profesionalitātes, patiesuma un aktivitātes zīmols! Svetlanas koncerti – izpārdotas zāles! Apbrīnojošu atbalstītāju pārpildītas zāles, kuri ir pilnībā iegrimuši Superzvaigznes pasaulē – krāsainā, ar neaprakstāmu horeogrāfiju, gaismas megavatiem, galvu reibinošiem trikiem un 100% hītiem!

Iepriekšējā gada laikā Loboda kļuva par neskaitāmu apbalvojumu ieguvēju. Pati māksliniece – „Gada dziedātāja” atbilstoši televīzijas kanāla „MUZ-TV” un „RU.TV” viedoklim, un prēmijas „Fashion people awards” ieguvēja, bet viņas singli „Tavas acis” – labākā dziesma un labākais video radiostaciju „Russkoje Radio”, „Novoje radio” un telekanālu „RU.TV”, „MUZ-TV” un Musicbox versijā.

Sava divu stundu ilgā šova ietvaros Loboda liek uzsvaru uz mūsdienu tehnoloģijām gaismas un vizuālo risinājumu sfērā, kā arī uz dramaturģiju, kas ir katra numura pamatā. Kopā ar dziedātāju darbosies viņas nemainīgā komanda 20 cilvēku sastāvā: muzikanti, balets, piedziedājums.

Nepalaidiet garām iespēju nopirkt biļeti uz Svetlanas Lobodas koncertu 2019.gada 21.aprīlī Arēnā Rīga. Šī ir unikāla iespēja redzēt fantastisku „kosmisku šovu”, kurā visas detaļas ir pārdomātas līdz sīkumiem un padara iespaidu par unikālajām Svetlanas Lobodas dziesmām vēl spilgtāku.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
LOBODA / ЛОБОДА SUPERSTAR TOUR Su 21/04/2019 19:30 Arēna Rīga 26.20 - 131.20
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
* "Venue service fee" 1,20 EUR is added per each ticket.

Age limit to the event: no age limit
Event language: Russian
Free entrance to the event: up to 6 years old persons, without separate seat
Event length: ~2h30min
Doors open: at 18:00
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
Euroshow Group OU
Viimsi vald, Äigrumäe küla 74014 Äigru põik 8