logo
Select period
Search from map
Menu

Billy Talent

Mo 12/06/2023 20:00
Palladium Rīga

VASARĀ RĪGĀ UZSTĀSIES BILLY TALENT 

Kanādas veiksmīgā alternatīvā roka grupa Billy Talent beidzot ierodas Rīgā ar šovu 12. jūnijā koncertzālē Palladium. Ar savu panka un alternatīvā roka sajaukumu kanādieši ir sevi pierādījuši kā lielisku dzīvo grupu un nav šaubu, ka šo tikšanos esam gaidījuši ar lielu nepacietību. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 27. janvāra plkst. 12.00.

Billy Talent ir viena no labākajām kanādiešu grupām un ierindojas starp 10 komerciāli visveiksmīgākajām pārdotajām kanādiešu grupām. Apbalvojumi, kuri runā paši par sevi - Billy Talent ir saņēmuši 7 prestižās “Juno Awards” balvas un 23 nominācijas, 10 “Much Music Video Awards” balvas no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām “Much Music Video Award” balvu vēsturē. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī un saņēma atzinīgu novērtējumu mūzikas kritiķu vidū. Ar hitiem “Try Honesty”, “The Ex”, “River Below” un “Nothing to Lose” albums sasniedza Kanādas albuma topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās “Juno Awards” balvas – “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumu turpinājumi “Billy Talent II” & “Billy Talent III” ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. 2016. gadā izdotais albums “Afraid of Heights” debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā. 

Jaunākais Billy Talent albums "Crisis of Faith" kopš izdošanas strauji virzījies augšup un ieraksts uzreiz nokļuva topa virsotnēs Vācijā un Kanādā - trīs singli "Reckless Paradise", "I Beg to Differ (This Will Get Better)" un "End of Me" ierindojās 1. vietā un pārsniedz 50 miljonus klausījumu skaitu. Albums piepildīts ar eklektisku roka himnu klāstu, kura ietvaros gaidāms koncerts šovasar arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium 12. jūnijā. Biļetes tirdzniecībā no 27. janvāra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

More information: http://www.billytalent.com

Event Date / Time Venue Price  
Billy Talent Mo 12/06/2023 20:00 Palladium Rīga 35.00
Event Billy Talent
Date / Time Mo 12/06/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 35.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
​​​​​​Entrance tickets for this event are in a different price range. Tickets do not differ by quality. Please choose cheapest tickets available.

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. 

Event schedule:
19:00 doors open
20:00 start of the program


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Billy Talent
Date / Time Mo 12/06/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 35.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Rīga - Tallina - Rīga
Buy ticket 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopularPopular50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Buy ticket Il Divo - A New Day Tour Il Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
Buy ticket Will Butler & Sister Squares Will Butler & Sister Squares Palladium Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload