No results have been found for your request.
Loading...
Reload

VADIMS GLUZMANS (vijole) un JEVGENIJS SINAISKIS (klavieres) (pārcelts no 28.03.2020.)

Su 21/03/2021 19:00
Lielā Ģilde
10.00 - 50.00
Pasākums VADIMS GLUZMANS (vijole) un JEVGENIJS SINAISKIS (klavieres), kas sākotnēji bija paredzēts 28.03.2020. Lielajā Ģildē, Rīgā, tiek PĀRCELTS uz 21.03.2021.
Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un nav nepieciešams mainīt.
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora: hbf@hbf.lv
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
 
Programmā Franks, Ravēls, Gubaidulina, Kančeli

Klasesbiedri, spēles partneri, līdzīgi domājoši dvēseles un gara radinieki – tas sakāms par diviem spilgtiem mūziķiem, kuru vārdi ar Rīgu ir saistīti uz mūžu. Vijolnieks Vadims Gluzmans un pianists Jevgeņijs Sinaiskis: Rīgā viņi pirmoreiz uzstāsies duetā.
 
Pazīstamās mūziķu dzimtas pārstāvis Jevgeņijs Sinaiskis, kurš sevi velta kamermūzikai un pedagoģijai, ir dzimis Sanktpēterburgā. Pamatizglītību mūzikā viņš ieguvis Emīla Dārziņa mūzikas skolā, absolvējis prof.MarinasVolfas klasi Sanktpēterburgas Valsts konservatorijā un aspirantūru Hāgas Karaliskās konservatorijā pie prof.Nauma Gruberta (kurš arī dzimis Rīgā). Jevgeņijs Sinaiskis ir starptautisku konkursu laureāts, pastāvīgs Zalcburgas Mozarteum vasaras akadēmiju koncertmeistars un Vīnes konservatorijas kamermūzikas profesors.
 
Arī Vadims Gluzmans mūziku ir sācis mācīties Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Savu meistarību viņš slīpējis Izraēlā un pēc tam Amerikā, kur mācījies arī pie bijušā rīdzinieka Arkādija Fomina. Gluzmans muzicē gan kā solists, gan kameransambļos. Viņa mērķis ir saglabāt vissmalkākās saites ar XIX un XX gadsimta vijoļspēles tradīcijām. Vadims Gluzmans ir pastāvīgs viesis pasaulē pazīstamos mūzikas festivālos, un viņam ir pašam savs mūzikas festivāls Čikāgā. 2019./20.g.sezonā Gluzmana vieskoncertu virknē ir uzstāšanās ar tādiem pasaulē pazīstamiem orķestriem kā „Maskavas virtuozi”, Frankfurtes Radio orķestris un BBC filharmoniskais orķestris. Kronberga Mūzikas akadēmija ir uzaicinājusi Vadimu Gluzmanu piedalīties Bēthovena 250.gadskārtai veltītajā lielkoncertā. Vadims Gluzmans spēlē Stradivāri 1690.gada vijoli, kuru viņam uzticējusi Čikāgas Stradivāri biedrība. Gluzmana ieraksti ieguvuši tādas augstas starptautiskās balvas kā ECHO CLASSIC, DIAPASON D’OR un BBC MUSIC MAGAZINE AWARD.
 
Vadims Gluzmans un Jevgeņijs Sinaiskis Latvijā sniegs vienu vienīgu koncertu un veltīs to komponista Gijas Kančeli piemiņai.

More information: http://www.hbf.lv

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
VADIMS GLUZMANS (vijole) un JEVGENIJS SINAISKIS (klavieres) (pārcelts no 28.03.2020.) Su 21/03/2021 19:00 Lielā Ģilde 10.00 - 50.00
Good to know
Ticketing service fee 0.90 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Doors open: at 18:00
Event length: ~2h
Venue
Lielā Ģilde
Amatu 6 Rīga Latvia
Promoter
ARTISSIMO, SIA
Jēkaba 26/28-18 Rīga LV1050 Rīga
Reg. no: 40103832228
Same promoter Same venue
Buy ticket Koncertzāle ARTISSIMO. Innas Davidovas koncertlekcija VIVALDI - VAIRĀK, NEKĀ GADALAIKI (krievu valodā) Koncertzāle ARTISSIMO. Innas Davidovas koncertlekcija VIVALDI - VAIRĀK, NEKĀ GADALAIKI (krievu valodā) Koncertzāle ARTISSIMO, Latvia 15.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Koncertzāle ARTISSIMO. DANIILS BULAJEVS (vijole). Miniatūras vijolei un klavierēm Koncertzāle ARTISSIMO. DANIILS BULAJEVS (vijole). Miniatūras vijolei un klavierēm Koncertzāle ARTISSIMO, Latvia 15.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!