No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jevgenia Zima un Pēterburgas virtuozi piedāvā: Pavasara noskaņojums. Mūzika tumsā / Музыка в темноте

Fr 26/04/2019 19:00
Lielā Ģilde
15.00 - 70.00

Mūzika tumsā: Pavasara noskaņojums

Pavasaris, tauriņi, sniegpulkstenītes, košums visapkārt – iemīlēšanās. Katram šis gadalaiks asociējas ar kaut ko citu, bet visiem kopā – ar dabas pamošanos, sauli un vairāk smaidiem. 

Lai vēl vairāk izbaudītu šo pavasarīgo noskaņojumu, piektdien, 26. aprīlī plkst. 19.00 Lielajā ģildē notiks klasiskās mūzikas koncerts pilnīgā tumsā - multimediju šovs “Mūzika tumsā: Pavasara noskaņojums”, kas apvienos klasisko mūziku un kosmosu vienotā veselumā.

Vijolnieces un muzikālās izrādes autores Jevgēņijas Zimas pavadībā gandrīz 20 mūziķi no orķestra “Pēterburgas virtuozi” izspēlēs dažādu klasiskās mūzikas autoru skaņdarbus, ko pavadīs arī deju solo priekšnesums.

Vairāk kā stundu garā muzikālā izrāde tumsā “Pavasara noskaņojums” piedāvās klausītājiem labākās klasikās mūzikas melodijas, kas jau ir labi zināmas, gan arī dažādas aranžijas stīgu instrumentiem, rosinot domāt pa pamošanos dabā, par iemīlēšanos, par dzīvības spēku.

Zīmols “Mūzika tumsā” ir mākslas un tehnoloģiju sinerģija, kas apvieno simfoniskās mūzikas klasisko izpildījumu un mūsdienīgu 3D grafiku, kas veidots katram no skaņdarbiem atsevišķi, katrai dziesmai veidojot savu vizuālo stāstu. Klasiskās mūzikas izpildītāju, orķestra “Sanktpēterburgas virtuozi” dalībnieki pilnīgā tumsā spēlē sarežģītas simfonijas un operu fragmentus, jau no pirmajām skaņām aizraujot klātesošos klausītājus.

Vijolniece Jevgēņija Zima, kura Latvijā viesojusies pagājušā un aizpagājušā gadā, ir iemīļojusi gan Lielās ģildes akustiku, gan arī Latvijas publikas atsaucību: “Es katru reizi ļoti gaidu atgriešanos pie Latvijas publikas, kam esam spēlējuši vairākas reizes. Mūs šeit tik sirsnīgi uzņem, ka šīs emocijas vēl ilgu laiku dod iedvesmu radošajai darbībai. Man patīk arī Vecrīga, mazās ieliņas, tirdziņi un iespēja vērot dzīves ritmu Rīgā. Šī ir vieta, kur atgriezīšos vēl un vēl. Tagad atgriežamies pie Latvijas publikas ar pavasara noskaņojumu, tādēļ aicinu ikvienu atnākt un izbaudīt mūsu radīto muzikālo stāstu un kopīgi noskaņoties tai vieglajai pavasarīgajai noskaņai, tauriņiem vēderā,” aicina vijolniece un izrādes autore Jevgēņija Zima.

Muzikālā izrāde tumsā būs pasākums, kas patiks ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem, bet arī tiem, kuri līdz šim nav iepazinuši šī mūzikas veida skaņdarbiem. Muzikanti atskaņos pasaules klasiskās mūzikas šedevrus 3D lāzeršova pavadībā, kā arī būs iespēja vērot horeogrāfijas priekšnesumus, būs arī video un gaismas šova elementi.

26. aprīļa koncerts Lielajā ģildē – tā ir lieliska iespēja sagaidīt plaukstošo pavasari kopā ar saviem tuvajiem.

Koncerta dalībnieki:

Solistu ansamblis “Pēterburgas virtuozi” ("Виртуозы Петербурга"),

Solisti Marija Litke un Romans Arndts (Mihailovska teātris)

Horeogrāfs – Dmitrijs Oleiņikovs, Katerina Sergejeva (TNT šova “Танцы” finālisti)

Idejas autore un mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jevgenia Zima un Pēterburgas virtuozi piedāvā: Pavasara noskaņojums. Mūzika tumsā / Музыка в темноте Fr 26/04/2019 19:00 Lielā Ģilde 15.00 - 70.00
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Age limit to the event: no age limit
Free entrance to the event: up to 5 years old persons, without separate seat
Event length: ~1h30min
Location for the disabled in a wheelchair: no
Discounts for the disabled in a wheelchair: no
Venue
Amatu 6, Rīga Latvia
Promoter
WELLDONE BALTIC, SIA
WELLDONE BALTIC, SIA
Vienības gatve 192/3-87 LV-1058 Rīga