No results have been found for your request.
Loading...
Reload

KLUSUMA FESTIVĀLS

Fr 17/07/2020 14:00 - Su 19/07/2020 03:00
Dienvidu forti, Liepāja
27.00 - 48.60
*Including additional charges
Klusuma festivāls piestāj otro reizi Liepājā, 17.,18. jūlijā pie Pelēkās kāpas.

Kaut kur lielajā kosmosā, kur ir tumšs un auksts. Šeit uz zemes Liepājā, pasakainā vietā pie jūras, priežu alejās, nolaižas Klusuma festivāls. Tā ir īpaši radīta vieta, lai paietu malā no ikdienas pienākumiem un burzmas, un kaut mirkli izbaudītu laiku arī sev - savam prātam un ķermenim, kuriem nepieciešams laiku pa laikam apstāties un mierīgi atpūsties, lai atjaunotos. Tāpat festivāls sniedz vidi, lai vairāk izprastu sevi - Kas es esmu? Kurp es eju? Kāpēc es dzīvoju … Aicinām braukt kopā ar draugiem vai individuāli, kas mīl atpūsties neizmantojot telefonus, būt ar pieklusinātu komunikāciju un nelieto alkoholu. Šeit satiekas cilvēki, kuri vēlas atpūsties mierīgu cilvēku sabiedrībā, izbaudot akustiskus koncertus, lekcijas, meditācijas, dzeju, mākslu, darbnīcas vai gulšņāt šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dotu telpu kam lielākam - paši sev! Mēs gaidīsim tieši Tevi, lai šajā straujajā ikdienā, pabūtu mierīgi kopā un klusumā ar sevi.

Siltas sajūtas, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus divu vakaru garumā, 2020.gada festivālā palīdzēs veidot mūziķi - Ainars Mielavs, Kārlis Kazāks, Kārlis Būmeisters, IGO, Normunds Rutulis, Marts Kristiāns Kalniņš ar Putnu balles meitenēm. Pārsteigumu sagādās Lauris Reiniks, kurš izpildīs klusu un akustisku koncertu. Jāņa Lūsēna izpildījumā dzirdēsim „Mūzika vakaram un mieram”. Pārsteigumam vēl neatklāsim trīs lieliskus muzikālus uzvedumus. Kopā tiks aizvadīti 10 koncerti, katrs stundu ilgs.

Divu dienu garumā festivāla lektori aicinās uz brīdi apstāties, lai apskatītu dažādas tēmas un ieklausītos par jēgpilnu dzīves laiku un to uzlabošanas iespējām. Lekcijas vadīs Laura Dennler Ugunsskolas vadītāja, īpašais viesis- dziedznieks Ivo Puriņš, Ansis Jurģis Stabingis apzinātības skolotājs, Kristīne Om Shanti mandalu māksliniece, Pēteris Pūce, Rita Muižniece žurnāla “Mistērija” dvēsele, Pēteris Urtāns Rigabrain vadītājs, u.c. meistari. Meditācijas vadīs: Ilmārs Latkovskis, Inin Nini, Ansis Jurģis Stabingis, Anna Melbārde, Aleksandrs Agešins, Juris Brants, u.c. meistari. Kā arī Klusuma vidē būs dzejas un instrumentālās mūzikas skatuve, dažādas darbnīcas miera veicināšanai, gardas maltītes un telšu ciematiņš Tavam mieram.
 
Uz tikšanos - gan festivālā, gan katram pašam ar sevi!
 
Rūpējoties par festivāla viesiem un lai saglabātu brīvo atmosfēru, iespēja apmeklēt festivālu šogad būs 5000 apmeklētājiem, tāpat aicinām nenokavēt biļešu iegādi par sākuma cenu!
 
 

More information: https://klusumafestivals.lv/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
KLUSUMA FESTIVĀLS Fr 17/07/2020 14:00 Dienvidu forti, Liepāja 27.00 - 48.60
Good to know
Ticketing service fee 0.90 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
*Tickets are applied with Agent fee 8% from each ticket price!
 
Age limit to the event: no age limit
Event language: Latvian
Free entrance to the event: up to 7 years old persons, without separate seat
Doors open: at 14:00
Event length: 17/07-18/07
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: yes
Venue
Dienvidu forti, Liepāja
Klaipēdas iela 150A Liepāja Latvia
Promoter
Šeit un tagad, fonds
Dārza iela 3 - 50 LV-3401 Liepāja