No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Atcelts - GIPSY KINGS

Mo 26/11/2018 19:30
Arēna Rīga
Informējam, ka pasākums “GIPSY KINGS”, kas tika paredzēts 26.11.18, plkst. 19:30 Arēna Rīga - TIEK ATCELTS!

Naudu par par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē. 

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 03.12.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 
26.novembrī "Arēnu Rīga" piepildīs aizraujošas čigānu flamenko skaņas. Šī žanra karaļi - leģendārie "Gipsy Kings" - priecēs Latvijas publiku ar brīnišķīgu mūziku un neticami virtuozu izpildījuma mākslu. Koncertā piedalīsies Nikolass Reijes (Nicolas Reyes) un Tonino Baljardo (Tonino Baliardo) - vieni no grupas dibinātājiem.

Grammy ieguvēji “Gipsy Kings” visā pasaulē pazīstami ar saviem megahitiem “Volare”, “Bamboleo”, “Djobi Djoba”, “Escucha Me” un daudziem citiem. Noslēpumainie un košie “čigānu karaļi” spēlē romantisku, melanholisku un vienlaikus ļoti ugunīgu mūziku.

Grupu 1979.gadā Francijas dienvidos izveidojuši vienas ģimenes locekļi. Tās debijas albums “Gipsy Kings” uzreiz kļuva par sensāciju un mūziķiem atnesa tūlītēju slavu, iekļuva divpadsmit valstu hitparādēs, bet Lielbritānijas topā noturējās 40 nedēļas. 2014. gadā viņu albūms «Savor Flamenco» ieguva prestižo Grammy balvu nominācijā «Best World Music Album». Šobrīd viņu kontā ir neskaitāmi pilnībā izpārdoti koncerti visā pasaulē, tai skaitā uzstāšanās Karaliskajā Albertholā un ielūgums uz ASV prezidenta Džordža Buša inaugurācijas balli, kā arī liels skaits citu sasniegumu. Un tomēr galvenais no tiem ir nedalīta klausītāju mīlestība ikvienā pasaules malā.

Samtaini glāsmainajā “Gipsy Kings” mūzikā labskanīgi savijušies visdažādākie žanri no flamenko līdz R’n’B. Tajā dzirdami Latīņamerikas džeza motīvi, samba, rumba, salsa, soulmūzika, afrikāņu dziedājumi un arābu mūzikas raksti.

“Gipsy Kings” koncertā 26.novembrī “Arēnā Rīga” nenoliedzami valdīs lieliska atmosfēra, un klausītāji baudīs neaizmirstamas emocijas. Valdzinošā ģitāru skaņa, virtuozais izpildījums un ar mīlestību radītie muzikālie šedevri padarīs šo vakaru patiesi sirsnīgu un jauku.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Atcelts - GIPSY KINGS Mo 26/11/2018 19:30 Arēna Rīga
Good to know

* "Venue service fee" 0,60 EUR is added per each ticket.

Age limit to the event:no age limit
Event language: English
Free entrance to the event: up to 5 years old persons, without separate seat
Doors open: at 18:15
Event length: ~2h

Venue
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga