logo
Select period
Search from map
Menu

ART RIGA FAIR 2023 Starptautiskā mākslas izstāde

Su 24/09/2023 10:00
2.00 - 10.00
Show descriptionHide description
No 19. līdz 24. septembrim devīto gadu pēc kārtas norisināsies ikgadējais starptautiskais mākslas gadatirgus ART RIGA FAIR 2023. Šogad atgriezīsimies mūsu iemīļotajā vietā - Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, kas saistīts ar ART RIGA FAIR pirmsākumiem un ir viens no izcilākajiem Latvijas muzejiem. Izstādes biļetes cenā ietilpst arī muzeja ekspozīcijas apskate.

ART RIGA FAIR ir mākslas gadatirgus, kas balstīts uz starptautiski atzītu formātu. Mēs piedāvājam ne tikai apbrīnot, bet arī iegādāties mākslas darbus.

Izstādes ekspozīcija ir plaša un daudzveidīga, pulcējot dažādu paaudžu māksliniekus un sniedzot iespēju katram apmeklētājam atrast mākslu, kas priecē acis, iekustina dvēseli un rosina uzdot jautājumus. Piecu dienu garumā apmeklētājiem tiek dota iespēja iepazīties un komunicēt ar māksliniekiem un galeristiem, saņemt padomu par mākslas darba izvēli vai vienkārši pavadīt laiku radošā gaisotnē.

Mākslas gadatirgus svinīgā atklāšana notiks 19. septembrī plkst. 19:00, un šogad ir iespēja ierobežotā skaita iegādāties biļetes uz vakara turpinājumu VERNISĀŽĀ. Izstādes atklāšanas pasākumā iepazīstināsim apmeklētājus ar visiem dalībniekiem un prezentēsim labākos stendus. Pasākumā tiks pārstāvēti mākslinieki, kā arī klasiskās un laikmetīgās mākslas galerijas no Vācijas, Francijas, Šveices, Igaunijas, Lietuvas u.c.

19. septembrī plkst. 17:00 aicinām uz ART RIGA FAIR VIP PREVIEW.
Tā ir iespēja ekskluzīvi un diskrēti pašiem pirmajiem iepazīties ar izstādi un iespējams izvēlēties mākslas darbu, kuru vest mājās. Mēs parūpēsimies par jūsu labo garastāvokli, piedāvāsim individuālo ekskursiju cauri izstādes stendiem, iepazīstināsim ar māksliniekiem un dzīvās mūzikas pavadībā aicināsim uz sarunām par mākslu.

Apmeklētājus gaida notikumiem piepildīta nedēļa: tikšanās un diskusijas, iespēja apmeklēt radošās meistarklases, jauno mākslinieku performances un daudz īpašu pārsteigumu. Gaidām arī mazos mākslas cienītājus, tiem būs iekārtots radošs laukums, kur radīt šedevrus.

ART RIGA FAIR ir izturējis laika pārbaudi un 2023. gadā aicina jaunus un vecus draugus izmantot iespēju sanākt kopā un nosvinēt ikgadējos mākslas svētkus!

Izstādes pasākumu programma pieejama mājaslapā www.artriga.com.
Biļetes var iegadāties uz vietas vai bilesuserviss.lv.

More information: http://www.artriga.com

Festival events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload