По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ALU CILVĒKS (Jānis Jarāns, Ainārs Ančevskis) organizē SIA JAFFA

Вс 27.11. 2016 16:00
10.00 - 20.00
“Alu Cilvēks” ir izrāde, kas ar humoru, caur smiekliem ļauj paskatīties uz nopietnām lietām, kā arī mīļā veidā palīdz izskaidrot dzimumu atšķirības. Sagaidīsim jauno sezonu ar izrādi 27. novembrī, kur alu vīrieša lomā plkst. 16:00 iejutīsies talantīgais komiķis Jānis Jarāns.

Daži interesanti fakti par izrādi:
“Alu Cilvēks” ir visilgāk spēlētā stand-up komēdija Ņujorkā, Brodvejā, kas ir guvusi pasaules atzinību un cilvēku mīlestību visā pasaulē. Tā šobrīd tiek izrādīta 30 pasaules valstīs, 150 pilsētās un to spēlē vairāk kā 40 aktieri.

“The New York Times” “Alu Cilvēku” ir nosaucis par “starptautiska mēroga komisku fenomenu”. To var teikt arī par Latviju, ko pamato izrādes nerimstošā popularitāte jau 11. gadu.

Lugas autors ir scenārists un psihologs Robs Bekers, kurš 10 gadus pierakstīja novērojumus savās attiecībās ar sievu. Daudzi autori ir mēģinājuši atkārtot lugas panākumus, tomēr to nav spējuši. Abi izrādes aktieri izrādē ir ielikuši daudz ko no savas attiecību pieredzes. Ko tieši? Tas lai paliek noslēpums, kas atklājas atnākot uz izrādi.

Biļešu cenas: EUR 10; 12; 15; 20

Vairāk info:
https://www.facebook.com/jaffalv
Описание событияСкрыть описание
События