По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ALBUMS - Rīgas Krievu teātra izrāde

Вс 27.11. 2016 18:00
Teātra nams Jūras vārti
4.00 - 8.50
Rīgas Krievu teātris piedāvā Omskas Valsts akadēmiskā drāmas teātra galvenā režisora Georgija Chvirava veidoto iestudējums "Albums". Izrādes apakšnosaukums - "Septiņi kārdināšanas veidi".

Darba autors ir Arkādijs Averčenko kurš mūsdienu lasītājam vairāk pazīstams kā satīriķis un humorists, bet mazāk kā teātra kritiķis, aktieris un režisors.
Savukārt tieši Rīga deva viņam iespēju izpausties visos iepriekšminētajos ampluā: gandrīz pirms 100 gadiem, 1923. gadā, Arkādijs Averčenko lasījis savus stāstus uz Rīgas Krievu teātra skatuves, šeit iestudējis savas lugas, un pats tajās arī piedalījies. Tomēr kopš tā laika līdz pat šim brīdim viņa vārds teātra afišā nav parādījies.

"Arkādija Averčenko rakstniecības stils ir pielīdzināms agrīnajam Čehovam," saka Georgijs Chvirava, "un līdzīgi Čehovam Averčenko par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām raksta asi un dzēlīgi, taču labdabīgi: apbrīnojamā veidā viņa tekstos itin harmoniski savienojas anekdotes izteiksmīgums un vieglums ar negaidītu vērotāja dziļumu." Izrādes "Albums" epizodes ir savirknētas vienā diedziņā, tām ir visai maz kopīga ar romantikas ideāliem, tomēr tās ļauj gan izsmieties no visas sirds, gan padomāt par svarīgāko.

Georgijs Chvirava ir arī iestudējuma inscenējuma un muzikālā noformējuma autors. Scenogrāfija - Emīls Kapeļušs, kostīmi - Jana Glušanoka, gaismas - Igors Kapustins.

Lomās: Dmitrijs Palēss, Jevgeņijs Korņevs, Vadims Grosmans, Jekaterina Frolova, Dana Čerņecova, Aleksandrs Maļikovs, Anatolijs Fečins, Aleksejs Korgins, Tatjana Lukašenkova, Aija Spirkoviča vai Viktorija Frēze.
16+

Izrādē smēķē!

Дополнительная информация: http://www.jurasvarti.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ALBUMS - Rīgas Krievu teātra izrāde Вс 27.11. 2016 18:00 Teātra nams Jūras vārti 4.00 - 8.50
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums:2 stundas 25minūtes
Ieeja pasākumā: no plkst.17:30
Cenas:EUR 8.50; 6.00; 4.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Место проведения
Karlīnes iela 40 Ventspils Латвия
Организатор
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils