По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Pārbaudes spēles hokejā / Euro Hockey Challange

Пт 21.04. 2017 19:30 - Сб 22.04. 2017 20:00
4.10 - 18.60
Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas izlases pārbaudes spēlēm „Arēnā Rīga”

No 9. marta visās "BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās un internetā www.bilsesuserviss.lv sākusies biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja valstsvienības pārbaudes spēlēm ar Krievijas un Francijas hokeja izlasēm.

Latvijas hokeja valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija debija pie izlases stūres notiks 1. un 2. aprīlī „Arēnā Rīga” pret Krievijas izlasi. 7. un 8. aprīlī „Euro Hockey Challenge” tūres ietvaros Latvijas izlase aizvadīs divas spēles ar Baltkrievijas izlases hokejistiem. Jāatzīmē, ka tās būs pirmās valstsvienības spēles Daugavpilī. Iepriekš ārpus Rīgas ir spēlēts vienīgi Liepājā un Ventspilī.

Turpinājumā 14. un 15. aprīlī Latvijas valstsvienība izbraukumā sacentīsies ar Zviedriju, 21. un 22. aprīlī „Arēnā Rīga” ar Franciju. Pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta tiks aizvadītas 30. aprīlī un 1. maijā izbraukumā ar Vāciju.

Atkarībā no sektora „Arēnā Rīga” vienas biļetes cena būs 18, 15, 12, 10 un 7 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti cenu kategorījās no 7,- līdz 10,- Eur varēs iegādāties ar 50% atlaidi. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi.

Savukārt uz Daugavpils spēlēm vienas sēdvietas biļetes cena būs 5 eiro, stāvvietas biļete maksās – 3,5 eiro. Turpretī, pērkot sēdvietas biļeti uz abām dienas spēlēm – 8 eiro.

Дополнительная информация: http://www.lhf.lv

Описание событияСкрыть описание
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить