По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017

Ср 16.08. 2017 20:00
Vilniaus Vingio parkas
69.00 - 299.00
Nākamvasar Viļņā uzstāsies Robijs Viljamss ar īpašajiem viesiem “Erasure”

16. augustā Viņģa parkā Viļņā savas Eiropas koncerttūres ietvaros ar vienīgo šovu Baltijā uzstāsies britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Kā liecina arī jaunās turnejas nosaukums - “The Heavy Entertainment Show”, Robijs sniegs iespaidīgu un izklaidējošu šovu savās labākajās tradīcijās. Stadionu koncerttūres laikā mūziķis uzstāsies 18 valstīs un sniegs 29 koncertus.

Jaunā “The Heavy Entertainment Show” turneja sekos tāda paša nosaukuma albumam, kas ir jau vienpadsmitais mūziķa studijas ieraksts. Pirmais singls “Party Like a Russian” tika izdots septembra beigās un tā tapšanā piedalījies arī Latvijas vīru koris “Gaudeamus” - dziesma tika ierakstīta pagājušā gada aprīlī, kad dziedātājs viesojās Rīgā, lai sniegtu koncertu “Arēnā Rīga”.

Ne bez pamata Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no labākajiem izklaidētājiem. Ikviens viņa šovs ir svētki un pozitīvā huligāna tēls ir kļuvis par viņa vizītkarti.

Britu laikraksts “Daily Star” par jauno albumu un turneju raksta: “Neuztraucieties, vienīgā “smagā” lieta šajā darbā ir Robija attieksme - dziesmu lirikas ir piesātinātas ar melno humoru, mūzikas taktis lido visdažādākajos virzienos un viņš atkal mīl dzīvi! “Love My Life” kvalitātes ziņā ir otrs “Millenium”, bet “Sensational” ir tikpat sensacionāla kā “Rock DJ”. Ja mīlat Robiju, ļaujat viņam jūs izklaidēt. Un sagatavojieties pamatīgai dziedāšanai, jo nākamvasar viņš dosies vērienīgā Eiropas koncerttūrē, uzstājoties stadionos un lielākajās norises vietās!”.

“The Mail On Sunday” raksta: “Vienpadsmit jaunā albuma dziesmas ir veidotas pēc perfektas receptes - dziļums pretstatā trivialitātei, nopietnība pretī absolūtai nenopietnībai, uzspēlēta bravūra līdzās pietātei. Tieši tāpēc mēs mīlam Robiju!”. Laikraksts “Star” piebilst: “Sadarbība ar dziedātāju Edu Šīranu un producentu Gaju Čamberu ir perfekta. Robijs ir skaļš, lepns un pilns pelnītas bravūras. Bravo!”.

Koncerta īpašie viesi būs slavenais britu popmūzikas duets “Erasure”, kuri ir plaši pazīstami ar saviem leģendārajiem hitiem “Always”, “A Little Respect”, “Love to Hate You”, “Sometimes”, “Oh L’amour”.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties no piektdienas, 11. novembra, plkst. 12.00. Biļetes būs nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Stāvvieta maksās 69 eiro, fanu zonas biļete - 99 eiro.

VIP biļete iekļauj:
- ieejas biļete
- speciāla VIP ieeja
- rezervēta bezmaksas autostāvvieta
- speciāla VIP lamināta karte un aproce
- dzērieni un uzkodas
- vadītājs

Fanu zona:
- speciāla ieeja
- fanu zonu pie skatuves

LAIMĒ 10 ROBBIE WILLIAMS KOMPAKTDISKUS KATRU DIENU!
Pērc biļetes uz Robbie Williams koncertu Viļņā, lai laimētu 10 kompaktdiskus katru dienu! Ievadiet iegādāto biļešu ID numuru pēdējos 4 ciparus oficiālajā Live Nation Lithuania Facebook pasākumu lapā (http://bit.ly/2eRCHVy) un izmantojiet savu iespēju laimēt! Piedalīties var ar biļetēm, kas iegādātas no 1. līdz 31.decembrim.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017 Ср 16.08. 2017 20:00 Vilniaus Vingio parkas 69.00 - 299.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

Вы также можете купить билеты на поездку на концерт Робби Уильямса в Вильнюсе ЗДЕСЬ

События могут посещать:
без возрастных ограничений
Язык мероприятия: Английский
Бесплатный вход: нет
Продолжительность мероприятия: ~4h
Вход на мероприятие: c 17:00
 

Место проведения
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Литва
Организатор