По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

OZOLS - LAIKA KAPSULA

Пт 02.12. 2016 20:30
Palladium Rīga
12.00 - 19.00
OZOLS IZZIŅO 20 GADU DARBĪBAS JUBILEJAS KONCERTU “PALLADIUM” UN IZDOD JAUNU DZIESMU

Atzīmējot savu muzikālās un radošās darbības 20. gadskārtu, hiphopa mākslinieks Ģirts Rozentāls jeb Ozols izsludina īpašu jubilejas koncertu, kas notiks šī gada 2. decembrī koncertzālē “Palladium” un izdod jaunu dziesmu “Laika Kapsula”. Biļetes Biļešu Serviss tīklā pieejamas no 28.septembra. Pirmās draugu biļetes uz koncertu nopērkamas par īpašu cenu - 10 eiro.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Savukārt, solokarjeru uzsācis aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdots albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Jubilejas koncertprogrammā “Laika Kapsula” 2.decembrī koncertzālē “Palladium Riga” Ozols izpildīs aizvadītajā divdesmitgadē tapušus skaņdarbus, uz skatuves pievienosies arī Ozola draugi un domubiedri, ar kuriem kopīgi izveidojusies sadarbība neskaitāmos projektos šo gadu laikā. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt, aizvadītajā gadā “Zelta Mikrofons” saņemts tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Līdz ar koncerta izziņošanu, klajā nāk singls “Laika kapsula”. Dziesmas mūzikas autors ir elektroniskās mūzikas apvienības “Dirty Deal Audio” producents NiklāvZ, ar kuru iepriekš Ozols  sadarbojās arī albuma “Atpakaļ nākotnē” tapšanā.

Kā izsakās pats Ozols: “Dziesma “Laika Kapsula” stāsta par brīdi, kuru mēs visi atpazīstam ar vārdu “dzīve”. Tas ir stāsts par mirkļiem un notikumiem, uz kuriem atskatoties šodien varam pasmaidīt. Stāsts par jaunības maksimālismu, pirmajām izklaidēm, pirmajiem panākumiem mūsu dzīvēs. “Laika kapsula“ ietver 3 posmus, kuriem lielākā daļa dodas cauri savas dzīves laikā – bērnība un bezrūpīgā jaunība, brieduma gadi un karjeras, kā arī atkāpe no visa jeb vecumdienas”.

“Laika kapsula” koncerta biļetes no 28.septembra pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā. Pirmās 100 draugu biļetes pieejamas par īpašu cenu — 10 eiro.

SAITES:
http://www.laikakapsula.lv/
facebook.com/ozmuzika
twitter.com/ozmuzika
instagram.com/ozmuzika

Дополнительная информация: http://www.laikakapsula.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
OZOLS - LAIKA KAPSULA Пт 02.12. 2016 20:30 Palladium Rīga 12.00 - 19.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

В продаже имеются разных ценовых групп билеты (IEEJAS BIĻETES ).
Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.


Владельцам ISIC карты с 12.10.2016 доступны билеты с 20% скидкой! (на входе необходимо предъявить билет и действующую ISIC карту).

События могут посещать: без возрастных ограничений
Язык мероприятия: латышский
Бесплатный вход:  до 7 лет
Продолжительность мероприятия: ~2h30min
Вход на мероприятие: c 19:00

Место проведения
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
POSITIVUS, SIA
POSITIVUS, SIA
Ūdens iela12-106 Rīga LV 1007 Rīga