По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

NITE JEWEL koncerts

Сб 23.09. 2017 21:00 - Вс 24.09. 2017 03:00
Teātra nams Jūras vārti
5.50
23. septembrī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē savas Eiropas turnejas ietvaros ar koncertu viesosies amerikāņu elektroniskās popmūzikas māksliniece Ramona Gonzalesa (Ramona Gonzalez) jeb “Nite Jewel”.

Ramona Gonzalesa ir dziedātāja un dziesmu autore no Losandželosas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jau gandrīz desmit gadus mūziķe pazīstama ar skatuves vārdu “Nite Jewel”. Nekautrējoties no savas patikas pret pagājušā gadsmita astoņdesmito un deviņdesmito gadu mūziku un Meraiju Keriju (Mariah Carey) un Dženetu Džeksoni (Janet Jackson) saucot par iecienītākajām izpildītājām, Ramona kopā ar dzīvesbiedru (“Ariel Pink`s Haunted Graffiti” ģitāristu Koulu Grīfu-Nīlu (Cole Greif-Neill)) ap 2008. gadu sāka radīt savu mūziku. Izmantojot astoņu celiņu kasešu rakstītāju, tapa pirmās “ekstāzes, emociju un grūtību” iedvesmotās dziesmas, veidojot debijas albuma “Good Evening” pamatu. Ceļš no mūzikas radīšanas Losandželosas mākslas galeriju noformējuma vajadzībām uz Eiropas festivāliem bija sācies. Tostarp, pazīstamais režisors Noa Baumbahs (Noah Baumbach) pamanīja un skaņdarbu “Suburbia” iekļāva savas filmas “Greenberg” muzikālajā noformējumā.

Lai arī iesākumā nudien “Nite Jewel” krietni lielāku popularitātes vilni piedzīvoja Eiropā nevis Ziemeļamerikā, ar sekojošajiem albumiem “One Second” un “Liquid Cool”, regulāru sadarbību ar citiem mūziķiem (“Dam-Funk”, Džūliju Holteri (Julia Holter) un citiem) un cienījamo izdevniecību “Secretly Canadian” māksliniece sāka izpelnīties uzmanību arī pašas mājās. Koncerti, atrašanās par mūziku rakstošo mediju redzeslokā, jau pieminētās radošās sadarbības, bet vienlaikus pastāvīgā mainība no dziesmas uz dziesmu, no albuma uz albuma tā arī neļauj klausītājiem atvieglot savu dzīvi un ierindot “Nite Jewel” daiļradi kādā žanra rāmī. Elektroniskā, guļamistabas, lo-fi popmūzika, salīdzinājumi ar “Aaliyah”, Robinu Gatrī (Robin Guthrie), “Cult Jam”, Džesiju Lanzu (Jessy Lanza) un “Junior Boys”, kā arī mākslinieces pašas piesauktās radošās ietekmes – tas viss lai paliek atsauču mednieku ziņā.

“Dziesma par mīlestību māksliniekam nozīmē ko vairāk par dziesmu par attiecībām ar citu cilvēku. Tā ir arī dziesma par mīlestību pašam pret sevi, savu dzīvi, savu darbu. “Real High” (“Nite Jewel” jaunākais, maija sākumā klajā nākušais albums – aut.) uz to skatās šādi un atrod vairāk jautājumu nekā atbilžu.” Ramonas pašas piesauktie neskaitāmie jautājumi, iespējams, vislabāk raksturo un skaidro viņas radošos meklējumus. Tā dēvētā “uzticamākā balss mūzikā” – medijs “Pitchfork”, “Nite Jewel” svaigāko veikumu sauc par līdz šim koncentrētāko, kurā “senas skaņas dažādos kontekstos darbojas kā priecīgas nostaļģijas izziņa”.

Pirmās 30 biļetes par īpašu cenu - 5.50 EUR!
Pārdošanā ierobežots skaits biļešu-stāvvietu.

Дополнительная информация: http://jurasvarti.lv/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
NITE JEWEL koncerts Сб 23.09. 2017 21:00 Teātra nams Jūras vārti 5.50
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00, koncerta sākums plkst. 22:00
Cenas: 5,50 EUR

Место проведения
Karlīnes iela 40 Ventspils Латвия
Организатор
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 LV-3601 Ventspils