По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

JESSY LANZA koncerts

Сб 25.03. 2017 21:00 - Вс 26.03. 2017 04:00
Teātra nams Jūras vārti
7.00
Džesija Lanza (Jessy Lanza) ir producente un dziedātāja no Hamiltonas pilsētas Ontario provincē. Jau ar savu debijas albumu “Pull My Hair Back”, kura ierakstā piedalījās viņas tuvs domubiedrs, pazīstamā dueta “Junior Boys” dalībnieks Džeremijs Grīnspans (Jeremy Greenspan), mūziķe izpelnījās plašu ievērību. Par to atzinīga izteicās daudzi – sākot ar “The Guardian”, “Times”, “Pitchfork”, beidzot ar klausītājiem un koncertu apmeklētājiem Ziemeļamerikā un Eiropā.

“Lanza piedāvā 80. un 90. gadu pop un R&B melodijas ar saviem “āķiem”, uz kuriem klausītajam uzķerties. Tā noteikti ir popmūzika, tikai – kājām gaisā [..] Viņa ir viscaur neatvairāma ar sev piemītošo biklo un atturīgo seksīgumu, kas ierakstu padara reizē gan intriģējošu, gan visiem pieejamu.” Dodot četras zvaigznes no piecām, savulaik rakstīja britu medijs “The Guardian”. Ātri vien viņu ierāva vilnis, kurā, līdzās “FKA Twigs”, “Kelela” un citām viņas sāka dēvēt par “māksliniecēm-sievietēm, kas rada alternatīvo R&B”. Pati Džesija ar to nepavisam nav mierā, jo uzskata to drīzāk par žanra turpinājumu, ne atsevišķu nišu īpatņiem.

“Jocīgi, kad cilvēki sāk lietot tādas frāzes kā “R&B atdzimšana”. Tas taču ir, iespējams, otrs plašākais no populārās mūzikas žanriem pēc hiphopa,” uzskata Lanza.

Drīz vien pēc pirmo uzslavu saņemšanas sekoja arī pirmie uzaicinājumi Džesijai Lanzai doties kopīgās turnejās pa visu pasauli ar “Cut Copy” un “Caribou”, kura pēdējā albuma dziesmas “Second Chance” viņa piedalās.

Šī gada pavasarī klajā nāca Džesijas otrais studijas albums “Oh No”. Jau janvārī publiskotais pirmais singls “It Means I Love You” bija liecinieks turpmākiem panākumiem. Prominentais medijs “Pitchfork” to nekavējoties iekļāva rubrikā “Best New Music” un līdzīgi rīkojās pasaulē iecienītie mūzikas straumēšanas resursi “Spotify” un “Tidal”. Albums, tāpat kā debijas plate, iekļuva starp nominantu “Polaris” balvai finālistiem. Šobrīd, gada nogalē, kad daudzi jo daudzi veido gada topus un citu veidu kopsavilkumus, Džesijas “Oh No” ir atrodams gan starp labākajiem gada popmūzikas albumiem, gan atsevišķi singli no tā – starp gada pop dziesmām.

Biļetes uz Džesijas Lanzas koncertu 25. martā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē nopērkamas “Biļešu Serviss” tīklā. Tikai pirmās 30 biļetes pieejamas par ļoti īpašu cenu – 5.50 EUR.
 
Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

Дополнительная информация: http://www.jurasvarti.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
JESSY LANZA koncerts Сб 25.03. 2017 21:00 Teātra nams Jūras vārti 7.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00, koncerta sākums plkst. 22:00
Cenas: 5,50, 7,00 EUR

Место проведения
Karlīnes iela 40 Ventspils Латвия
Организатор
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils