По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

LATVIAN BLUES BAND UN GRANA LOUISE - koncerts

Пт 17.02. 2017 19:00
Teātra nams Jūras vārti
Grana Luisa (Grana Louise) ir starptaustiski pazīstama blūza un džeza dziedātāja, dziesmu autore un mūzikas producente. Tandēmā ar Latvijas un Eiropas blūza talantiem Latvian Blues Band, mūziķi uz skatuves radīs pavisam jaunu blūza elpu un pārsteigs ar spēcīgu skatuvisko enerģiju, kas piemīt ikvienam no viņiem

Jau kopš agras bērnības Grana bijusi cieši saistīta ar mūziku un apveltīta ar patiesu talantu uzrunāt un izklaidēt dažādu klausītāju auditorijas. Granas balss ir daudz dzirdēta nacionālajās un internacionālajās radio stacijās, un dziedātāja ir izdevusi vairākus mūzikas albumus, dažus no tiem - sava mūzikas leibla „Crystal Blue Records’’ paspārnē.
Bērnībā Grana Luisa klausījās rokmūziku, un vēlāk, uzsākot darbu pie savas karjeras, variēja dažādos stilos. Bet kopš 1994. gada dziedātāja pilnībā pievērsās džezam un blūzam. Sākot ar 1998. gadu viņu uzskata par neatsveramu figūru Čikāgas blūza un džeza komūnā. Mūzikas kritiķi Granu raksturo kā multi talantīgu dziedātāju, kuras balss iespējas ir 5 oktāvu diapazons. Uz skatuves dziedātāja vienmēr ir ļoti aktīva un komunikabla, katra viņas uzstāšanās ir kā muzikāls šovs.

Latvian Blues Band savas pastāvēšanas laikā koncertējuši Polijā, Horvātijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Norvēģijā, Holandē, Krievijā, kā arī ASV un Ēģiptē. Piedalījušies lielākajos Eiropas un ASV blūza festivālos Atēnās, Šveicē, Sardīnijā. Vairākas reizes piedalījušies "International Blues Challenge" Memfisā, ASV.
Latvian Blues Band atzinīgi novērtējuši daudzi blūza eksperti ASV un Eiropā. 2004. gadā leģendārais ģitārists un blūza eksperts Bob Margolin pasaules vadošajā blūza žurnālā "Blues Revue" publicēja rakstu par Latvian Blues Band kā Eiropas blūza fenomenu. Īpaši pagodinošs bija uzaicinājums uzstāties "Chicago Blues Festival", kur Latvian Blues Band bija pirmā Eiropā bāzētā grupa festivālā vēsturē.

Дополнительная информация: http://www.jurasvarti.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
LATVIAN BLUES BAND UN GRANA LOUISE - koncerts Пт 17.02. 2017 19:00 Teātra nams Jūras vārti
Состоялось
Полезная информация

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu; angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst.18:30
Cenas: EUR 9.90; 8.50
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Место проведения
Karlīnes iela 40 Ventspils Латвия
Организатор
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils