По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

De-Phazz Liepājā

Сб 01.07. 2017 20:00
Lielais Dzintars, Liepāja
20.00 - 70.00
Šovasar DE PHAZZ atgriežas Latvijā ar ekskluzīvu jaunā albuma koncertu LIEPĀJĀ !

1.jūlijā plkst 20:00 Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars” savas pasaules tūres ietvaros uzstāsies vācu modernā džeza grupa “De-Phazz”. Koncerta laikā klausītāji varēs iepazīties ar “De-Phazz” jaunākā albuma “Prankster Bride” kompozīcijām, kā arī dzirdēt jau sen pazīstamas un iemīļotas dziesmas.

Grupas dalībnieki savas mūzikas aprakstā saka, ka laba stila izjūta ir reta parādībā, bet lai nu kā arī nebūtu, viņiem pašiem tā piemītot. Grupas galvenā prioritāte ir mūzikas dažādība, kas atspoguļojas arī jaunākajā albumā “Prankster Bride”, kurā ir samiksēti vairāki rotaļīgi vokāli kopā ar sarežģītiem instrumentāliem izpildījumiem.

“De-Phazz” grupa ir dibināta 90-tajos gados, šo gadu gaitā “De-Phazz” ir kļuvis par stabilu muzikālo projektu ar ļoti augstu vērtējumu modernā džeza mūziķu aprindās. Grupas pamatsastāvs nebūtu iedomājams arī bez šarmantās un samtainās balss īpašnieces Patas Apletones (Patt Appleton), kā arī Karla Frīsona. “De-Phazz” jau vairākkārtīgi ir viesojušies Latvijā, vienmēr koncerti ir tikuši izpārdoti, savukārt Liepājā šī būs pirmā reize!

Jaunais albums “Prankster Bride” piedāvā 14 kompozīcijas, kurās ietekme jūtama sākot no regeja līdz pat tradicionālai folkmūzikai. Šis albums aizved muzikālā ceļojumā, kas savas pēdas atstāj arī blūza un 50-to gadu rokenrola skaņu harmonijās. Lai gan “De-Phazz” izcelsme ir Vācijā, viņu daiļrade ir globāla.

Koncertu organizē SIA “PASSPORT PRODUCTIONS”, biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, “Statoil” degvielas uzpildes stacijās, kā arī internetā. Biļešu cenas no 20 līdz 70 eiro.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
De-Phazz Liepājā Сб 01.07. 2017 20:00 Lielais Dzintars, Liepāja 20.00 - 70.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

События могут посещать: с 12 лет
Язык мероприятия: Английский
Бесплатный вход:  нет
Продолжительность мероприятия: ~2h
Вход на мероприятие: c 19:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: да
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: нет

Место проведения
Radio iela 8 Liepāja Латвия
Организатор
Passport Productions, SIA
Raiņa bulvāris 21-4 LV-1050 Rīga