По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

COMEDY WOMAN - 10 gadi augstpapēžu kurpēs

Вс 27.11. 2016 19:00
Liepājas Olimpiskais centrs
15.00 - 120.00
2016. gada 27. Novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā 19:00 notiks grandiozs Comedy Woman jubilejas koncerts „10 gadi augstpapēžu kurpēs”.
 
Desmit Comedy Woman daiļrades gadi – tie ir tūkstošiem joku, desmitiem augstpapēžu kurpju pāru, vairāki grima centneri, simtiem ekskluzīvu tērpu, piecdesmit sarkanās lūpu krāsas toņu, kā arī bezgalīgi daudz skatītāju smaidu un neizmērojami lielisks noskaņojums.

Desmit gadus staigāt augstpapēžu kurpēs, vienlaikus būt asprātīgām, dejot, citu pēc cita mainīt krāšņus tērpus nav viegli. Tomēr izcilākā sieviešu humora šova dalībniecēm nav nekā neiespējama! To viņas pierādīs arī jubilejas koncertā Liepājas Olimpiskā centrā.

Comedy Woman ir šovs, kur sievietes joko par sevi un citām sievietēm: skaistām un ne ļoti glītām, īpašām un visām citām. Smejas par modes jaunumiem, krūšu izmēru un iekšējās pasaules dziļumu. Vienlaikus viņas arī dzied, dejo un risina attiecības.

27. novembrī Comedy Woman kopā ar skatītājiem atcerēsies visus un visu, kas noticis šova pastāvēšanas vēsturē. Comedy Woman izcilākais sastāvs rādīs žanra klasiku: grenadieres Jekaterinas Varnavas ekscentriskos tēlus, neaizmirstamo Marijas Kravčenko gopņicas vārdu krājumu, Tatjanas Morozovas krievu večas vientiesību, Nadjeņkas Sisojevas muļķīgās, tomēr jaukās replikas, Jekaterinas Skulkinas brašos jokus, daudzās Marinas Fedunkivas varones. Programmu kā vienmēr vadīs Oļegs Vereščagins. Vārdu sakot – viss būs koši, spoži, graciozi, sievišķīgi un ārkārtīgi smieklīgi.

Comedy Woman ir atbilde uz vīriešu tik bieži uzdoto jautājumu: „Vai sievietes prot jokot?” Jā, prot! Viegli, graciozi, maigi, smalki, ar pašironijas un sarkasma piedevu!"
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
COMEDY WOMAN - 10 gadi augstpapēžu kurpēs Вс 27.11. 2016 19:00 Liepājas Olimpiskais centrs 15.00 - 120.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

События могут посещать: с 12 лет
Язык мероприятия: Русский
Бесплатный вход: нет
Продолжительность мероприятия: ~2h
Вход на мероприятие: c 18:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: нет
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: нет

Место проведения
Brīvības iela 39 Liepāja Латвия
Организатор
Passport Productions, SIA
Raiņa bulvāris 21-4 LV-1050 Rīga