По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

AD LUCEM: NAKTS MEDITĀCIJA AR METJŪ BĀRLIJU (mainīta norises vieta)

Пт 30.06. 2017 22:00 - Сб 01.07. 2017 06:00
Kristiana Karla fon Stricka villa
25.00
Introvertās mākslas festivāls AD LUCEM 2017
NAKTS MEDITĀCIJA AR METJŪ BĀRLIJU

 
30. jūnijā plkst. 22.00 – 1. jūlijā plkst. 06.00,
Kristiana Karla fon Stricka villā, Aristida Briāna ielā 9, Rīgā

NAKTS MEDITĀCIJA AR METJŪ BĀRLIJU
Metjū Bārlijs (Matthew Barley, Lielbritānija, akustiskais un elektriskais čells, elektronika)

Klausītāju iemīļotā un gaidītā NAKTS MEDITĀCIJA AR METJŪ BĀRLIJU ir festivāla “Ad Lucem” īpaša tradīcija – astoņu stundu nepārtrauktais koncerts no saulrieta līdz saullēktam, ko 2010. gada vasarā uzsāka fascinējošais britu čellists, ir vārdiem neaprakstāms un neaizmirstams pārdzīvojums, kura laikā klausītāji var gremdēties orķestrālos akustiskā un elektriskā čella tembros un vērot video mākslu, vērstu uz uztveres koncentrāciju – sēžot, guļus uz segām, spilveniem vai guļammaisiem. Koncerta laikā var gan iemigt, gan pamosties un nonākt citā, neikdienišķā uztveres dimensijā.
Metjū Bārlija nakts koncerta programmā iekļauts ļoti plašs repertuārs no Johana Sebastiana Baha skaņdarbiem līdz Džona Metkāfa un citu mūsdienu komponistu mūzikai, arī paša Bārlija improvizācijas akustiskajam, elektriskajam čellam un elektronikai. Izcilā improvizācijas meistara Metjū Bārlija personības spilgta iezīme ir radošums, atvērtība neparastām idejām un uzdrošināšanās, kas nepazīst ģeogrāfiskas, sociālas un stila robežas. Metjū Bārlijs ir daudzpusīgs mūziķis, kurš radījis īpašu improvizācijas un orķestrantu interaktīvā izpildījuma apmācības metodi, ko viņš ar lieliem panākumiem pasniedz pasaules vadošo orķestru mūziķiem.

Vairāk informācijas – vietnē www.matthewbarley.com

Uzmanību! Biļetes cenā ietilpst tēja visas nakts garumā.
Koncerta apmeklētājiem jāņem līdzi paklājiņš un sega savām ērtībām.
Koncertzālē nedrīkst ienest čaukstošus maisiņus un ēdienu.


Introvertās mākslas festivāls AD LUCEM ir mākslas radīta telpa, kas sniedz patvērumu no ikdienas steigas un stresa – miera un harmonijas oāze, kurā var ieklausīties skaņās, klusumā un sevī, sastapt ceļabiedrus un gūt iedvesmu. Ik gadu sadarbībā ar izciliem māksliniekiem festivāls AD LUCEM piedāvā augstvērtīgus koncertus, kuru raksturīgā iezīme ir īpašais introvertās mākslas fenomens. Tas aicina ikvienu pievērsties savai iekšējai pasaulei, meklēt būtisko un atklāt sevī dabiski mītošo garīgumu.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
AD LUCEM: NAKTS MEDITĀCIJA AR METJŪ BĀRLIJU (mainīta norises vieta) Пт 30.06. 2017 22:00 Kristiana Karla fon Stricka villa 25.00
Полезная информация

К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

События могут посещать: с 7 лет
Язык мероприятия: Латышский, Русский, Английский
Бесплатный вход: нет
Продолжительность мероприятия: ~8h
Вход на мероприятие: c 21:30
 

Место проведения
Aristida Briāna iela 9 Rīga Латвия
Организатор