Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ŠAI PASAULĒ ES TIKAI GARĀMGĀJĒJS... / В ЭТОМ МИРЕ Я ТОЛЬКО ПРОХОЖИЙ... (Izrādes GRAŅONKA vietā)

Sv 05.11.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
Sergejs Jeseņins – Sudraba laikmeta dzejnieks. Šis apzīmējums izsaka daudz, taču, lai cik arī precīzs un apjomīgs tas nebūtu, tajā nav iespējams iekļaut visu Jeseņina būtību: viņa aso uztveres spēju un izsmalcināto atsaucību; pēkšņo ievainojamību un gandrīz bērnišķīgo lētticību; plaši atvērtās acis un dvēseli – un bez tā visa tik dabisku kā ieelpu un izelpu viņa liriku: dziedošās atskaņas, tīrās krāsas un acumirklī uzburtus tēlus... Brīvs un kaismīgs, neliekuļots un kaprīzs, raupjš un maigs – tas viss raksturo Jeseņinu, taču arī tā visa ir par maz, lai apraksts būtu pilnīgs. Taču  vai tas būtu vajadzīgs, un vai tas maz ir iespējams?...

Virdžīnijas Lejiņas izrāde veidota, pamatojoties uz īstiem faktiem – dzejnieka laikabiedru atmiņām, sarunu ierakstiem un viņa dzejoļiem (vai var vēl būt patiesākas liecības?), taču tā nekādā gadījumā nav dokumentāla izrāde – tā... vienkārši ir spēle ar dzīvi.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ŠAI PASAULĒ ES TIKAI GARĀMGĀJĒJS... / В ЭТОМ МИРЕ Я ТОЛЬКО ПРОХОЖИЙ... (Izrādes GRAŅONKA vietā) Sv 05.11.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16 10.50 - 15.00
Izpārdots
Der zināt

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, I /II grupas invalīdiem un ISIC, ITIC kartes īpašniekam biļešu atlaide – 30%! (Atlaide darbojas, pie ieejas UZRĀDOT apliecību! )
Skatītājiem ratiņkrēslos speciāli pielāgotās vietās Lielajā zālē ar 50 % atlaidi, skatītāju ratiņkrēslos pavadoņiem biļetes ar 30% atlaidi (biļetes nopērkamas tikai teātra kasē)

Norises vieta
Organizators