Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KRIETNAIS CILVĒKS NO SEČUĀNAS / ДОБРЫЙ ЧЕЛОВЕК ИЗ СЕЗУАНИ

Se 25.11.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
7.00 - 10.00
Karsto cenu akcijas laikā no 14.- 16.novembrim ievadot kodu novembris17,  pirmajām 100 biļetēm tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Jauns un svaigs skatījums uz leģendārā autora leģendāro sacerējumu: Elmārs Seņkovs un viņa radošā komanda, balstoties uz Jegora Peregudova jauno tulkojumu, iestudē Bertolta Brehta mūžīgo lugu.
Lugas sākotnējais nosaukums bijis „Prece-mīlestība” („Die Ware Liebe”), taču 11 gadu tā rakstīšanas laikā autors mainījis daudz ko, arī nosaukumu un žanru, lai gan tēma palikusi agrākā: labsirdība.
Pirmo reizi luga iestudēta Cīrihē, 1943. gadā; skatītāji Vācijā to noskatījās 1952. gadā; bet 1964. gadā ar izrādi „Krietnais cilvēks no Sečuānas” (Jeļenas Jonovas un Juzefa Juzovska tulkojumā) atklāts Maskavas Tagankas teātris, kur šī luga kļuva par tā simbolu un talismanu.
Rīgas Krievu teātra vēsturē ir bijuši trīs iestudējumi pēc Bertolta Brehta sacerējumiem: „Kaukāza krīta aplis” un „Trīsgrašu opera” Arkādija Kaca režijā un „Lielskungs Puntila un viņa kalps Mati” Semjona Loseva režijā. „Krietnais cilvēks no Sečuānas” – ceturtais … un pirmais 21.gadsimtā.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KRIETNAIS CILVĒKS NO SEČUĀNAS / ДОБРЫЙ ЧЕЛОВЕК ИЗ СЕЗУАНИ Se 25.11.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 7.00 - 10.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Karsto cenu akcijas laikā no 14.- 16.novembrim ievadot kodu novembris17,  pirmajām 100 biļetēm tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, I /II grupas invalīdiem un ISIC, ITIC kartes īpašniekam biļešu atlaide – 30%! (Atlaide darbojas, pie ieejas UZRĀDOT apliecību! )
Skatītājiem ratiņkrēslos speciāli pielāgotās vietās Lielajā zālē ar 50 % atlaidi, skatītāju ratiņkrēslos pavadoņiem biļetes ar 30% atlaidi (biļetes nopērkamas tikai teātra kasē)

Norises vieta
Organizators