Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SERGEJS JURSKIS Vasaras buķete / СЕРГЕЙ ЮРСКИЙ Летний букет

Pi 05.06.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
40.00 - 70.00
SERGEJS JURSKIS
Radošais vakars

 
2017. gada 5. jūnijā plkst. 19.00
M. Čehova Rīgas Krievu teātris
Biļešu cena no 25 līdz 70 EUR

5. jūnijā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī ar savas jaunās koncertprogrammas “Vasaras buķete” pirmizrādi viesojas Sergejs Jurskis.

Sergejs Jurskis irplaši atzīts aktiermākslas meistars ‒krievu teātra leģenda un Krievijas kultūras lepnums.Viņš arvien retāk kāpj uz skatuves un tikpat kā nefilmējas, tomēr sev tik mīļās Rīgas labad šoreiz ar prieku izdara izņēmumu.

Sergejs Jurskis Rīgā nav ciemojies jau vairākus gadus un tagad, gatavojoties no jauna tikties ar iemīļoto pilsētu, sakārtojis pavisam īpašu “Vasaras buķeti” ‒ jaunu, līdz šim vēl nekur neredzētu koncertprogrammu. Šī pirmizrāde ir aktiera pateicības apliecinājums par iepriekšējo viesošanās reižu vētrainajiem panākumiem.

Poētiskā monoizrāde “Vasaras buķete” veidota, izvēloties tikai Jurska iemīļotos autorus un tos viņu darbus, kas ir burtiski kā radīti vasaras noskaņai – iedvesmojoši, viegli, dzirkstoša humora un dzīves mīlestības caurvīti. Sergeja Jurska aktieriskais diapazons ir ārkārtīgi plašs. Viņš pārvalda gan komiskas, gan liriskas, dramatiskas un traģiskas lomas.

Jurskis ir viens no mūsdienu labākajiem literāro lasījumu meistariem ar grandiozu repertuāru. Katra jauna tikšanās ar viņu ir pilnīgi neatkārtojama iespēja izbaudīt spožu “viena aktiera teātri” un aizejošās skatuves lasīšanas meistaru paaudzes giganta darbu.

Sergeja Jurska vasaras koncerts ir īsta atpūta dvēselei burvīgā jūnija dienā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SERGEJS JURSKIS Vasaras buķete / СЕРГЕЙ ЮРСКИЙ Летний букет Pi 05.06.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 40.00 - 70.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
HUMAN CONNECT, SIA
human.connect@incafe.lv .