Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MEISTARS UN MARGARITA / МАСТЕР И МАРГАРИТА

Ot 01.11.2016 19:00
Rīgas Kongresu nams
MEISTARS UN MARGARITA
 
Pēc galvu reibinošiem panākumiem un latviešu skatītāja atzinības Maskavas Neatkarīgais teātris atkal Rīgā!

1.novembrī, vienā no mistiskākajām dienām gadā, uz Kongresu nama skatuves – pati izcilākā un panākumiem bagātākā teātra izrāde, kas veidota pēc nemirstīgā Mihaila Bulgakova darba  „Meistars un Margarita”.

Tik apjomīgai episkai formai kā „Meistaram un Margaritai” neticami grūti veidot teātra izrādi. Uzdevumu apgrūtina daudzu sīko sižetisko līniju krustošanās, kā arī tas mistiskais oreols, kas apvij pašu romānu. Taču teātra galvenais režisors Valērijs Beļakovičs nebaidījās no riska.

Neparasti, bez mazākā šablona, oriģināli, spīdoši. Šādas emocijas plūda no skatītāja, kad uz skatuves tika izspēlēta īsti mistiska darbība. Režisora Beļakoviča patiešām veiksmīgi pārdomātās mizanscēnas, greznie tērpi, lāzeršovs, gaismas mākslinieka meistarība un izcilā aktierspēle ir paplašinājusi šauros rāmjus un izdarījusi, šķiet, neticamo – pats slavenākais Mihaila Bulgakova romāns atdzīvojas uz skatuves. Pie tam teātra versija ir tikpat iespaidīga un maģiski burvīga kā pats oriģināldarbs.

Pateicoties režisora iecerei un aktieru talantam  skatītājs pilnīgi nemanot nonāk pagājušā gadsimta 30.gadu Maskavā ar ļoti uzskatāmām sadzīviskām detaļām, atmosfēru, krāsām un pat smaržu. Iespaidīgā aktierspēle (apbrīnas vērts ir Meistara lomas atveidotājs Dmitrijs Isajevs, kurš ir viens no atzīstamākajiem un mīļākajiem krievu skatuves māksliniekiem), kā arī burvīgā mūzika apbur skatītāju.

Teātra izrādei „Meistars un Margarita” aprit jau 13 gadu. Tā jau sen ieguvusi  pašas populārākās teātra izrādes reputāciju gan NVS valstīs, gan ārzemēs, sasniedzot kases ieņēmumu rekordus. Skatītājs atkal un atkal nāk uz teātri, lai vēlreiz noskatītos izrādi. Tagad arī Jūs varēsiet izbaudīt šo uzvedumu.

„Meistars un Margarita” – īsts XXI gadsimta teātra mākslas šedevrs.

Nepalaidiet garām!

Uz tikšanos 1. novembrī!

Lomās: Dmitrijs Isajevs, Jeļena Garmaša, Marija Šapavalova, Taisija Sidorenkova, Sergejs Kozlovs, Artjoms Ļebedevs, Valentīns Meļniks, Aleksandrs Djubčenko.
Teātra izrādes ilgums – 2 stundas un 30 minūtes (viens pārtraukums).

Uzvedums ir krievu valodā Informācija pa telefonu: 26345415, 20670877

Biļetes kasēs un vietnē www.bilesuserviss.lv
Nepalaidiet garām savu iespēju, iegādājieties biļetes jau šodien
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MEISTARS UN MARGARITA / МАСТЕР И МАРГАРИТА Ot 01.11.2016 19:00 Rīgas Kongresu nams 45.00
Izpārdots
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
SHOW TIME, SIA
Vilipa 8-91 Rīga LV-1083 Riģa