Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VĀRNA. Lidojums vienā cēlienā. Reinis Sējāns. Elza Leimane.

Pk 02.12.2016 20:30
Latvijas Nacionālā Opera, JAUNĀ ZĀLE
30.00 - 40.00
Reinis Sējāns. Elza Leimane
VĀRNA
Lidojums vienā cēlienā.

Šī gada nogalē Latvijas Nacionālās operas Jaunā zāle četrus vakarus – 29. un 30. novembrī, 1. un 2. decembrī piedzīvos divu unikālu mākslinieku – komponista un mūziķa Reiņa Sējāna un  baleta vadošās solistes Elzas Leimanes kopdarbu “Vārna”.

“Vārna” - lidojums vienā cēlienā ir stāsts par cilvēku - ne par vārnu - par cilvēka iekšējo cīņu, par neglīto skaistajā un skaisto neglītajā, tuvošanos bīstamajam un sevis no jauna iepazīšanu. Vārna kā simbols, kā ārkārtīgi intelektuāli attīstīts un skaists putns šo stāstu palīdz izstāstīt tā, lai katrs tajā ieraudzītu sevi.

Reinis Sējāns atzīst, ka mīlestība pret kustību un dejas mākslu viņā dzīvojusi visu mūžu, “bet neizskaidrojamu iemeslu dēļ līdz šim nebiju to licis uz skatuves blakus mūzikai kā līdzvērtīgu sajūtu izteiksmes līdzekli.”

Abi mākslinieki jau ir pazīstami kopš skolas laikiem, taču tā pa īstam viens otru iepazinuši tikai nesen. Turpina Reinis: “Šī negaidītā atkalredzēšanās izrādījās svarīgs punkts radošajā ceļā. Elzas personībā ir noslēpums. Tas ir tas, ko mīlu māksliniekos un mākslā. Kopā strādājot, nostiprinās sajūta, ka mūsu iekšējie mūzikas viļņu uztvērēji darbojas līdzīgās frekvencēs.”

Biļetes pieejams no šodienas, 5.septembra, pēcpusdienas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā. Biļešu cenas sākot no 25 Euro.

Koncertu informatīvi atbalsta: Radio SWH, Diena un Santa. Atbalsta: Volvo.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VĀRNA. Lidojums vienā cēlienā. Reinis Sējāns. Elza Leimane. Pk 02.12.2016 20:30 Latvijas Nacionālā Opera, JAUNĀ ZĀLE 30.00 - 40.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
 

Norises vieta
Aspazijas bulvāris 3 Rīga Latvija
Organizators
Shmia SIA
Marinas 16 LV-2008 Jūrmala