Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jegor Druzhinin. Dzīvība Visur / Егор Дружинин. Всюду жизнь

Tr 05.10.2016 19:00
Rīgas Kongresu nams
Jegors Družiņins
TANCI projekta pasniedzējs

Izrāde
Dzīvība visur!

 
Izrāde «Dzīvība visur!». Stasta varoņi mums visi ir labi pazistāmi. Mēs paši esam ļoti skumji, jautri, smiieklīgi, nopietni, jocīgi, divaini. Mēs dzīvojam, kad mēs cenšamies kaut ko sasniegt, kaut ko realizēt savā dzīvē. Vieta, kur dzīvo mūsu varoņi ta arī saucas - «Dzīve». Ta ir pazaudēta kaut kur starp 40iem un 60iem. Mūsu stasta fināls ir vientulība, kāda cilvēka vai kāda notikuma sagaidīšana, kas izmainīs mūsu dzīvi. Varoņi ir 15 absolūti dažādas vientuļas sievietes un 6 absolūti dažādi vīri, kas traucē viens otram atrast viens otru. Pienak laiks cīnīties par savu prieku un laimi, izmantojot dažādus, dažreiz pat divainos piegājienus.  

Izrādē piedalās mūziklu un televīzijas raidījumu aktieri un mākslinieki: Jegors Družiņins («Chikago», « Sagatavojis », «Zeltas Maskas» laureāts)
Jurijs Mazihins («Iznīcināšana», mūzikli: «Nord-Ost», «Sagatavojis», «Parasts brīnums», «Zeltas Maskas» un «Muzikāla teatra sirds» laureāts)
Anžeļika Kaširina («Dodiet mums jauniešus», «Viens par visiem»)
Iļja Gļinnikovs («Interni», «Pirmā mīlestība», «Migla »)
Ņika Cirkovič («Mīlestība un Spiegošanas», «Aģentūra NLS»)
Džemals Tetruašviļi («luksofors », «12 krēsli», «Kamenskaya»)
Aļeksandra Rozovskaja («Nord-Ost», « Scarlet buras»)
Igors Rudniks («Zvaigzne Factory »), Natalija Koreckaja («Mamma Mia!», «Mīlestība un Spiegošanas»), Dmitrijs Burukins («Visskaistākā»,«Pirmā mīlestība»), Anna Gučenkova («Мamma Mia!», «Monte Cristo», «Mīlestība un Spiegošanas »), Eļvina Muhutdinova («Мamma Mia!», «Sagatavojis», «Mīlestība un Spiegošanas») un citi.
Izrādes programmā dominē čigāņu bigbendu mūzika. Tie ir «Fanfare Chiocarlia», Džango Rajnhards un Gorana Bregoviča kompozīcijas.

Jegors Družiņins — teātra, kino horeogrāfs un režisors gan televizijā, gan estrādē. Vienmēr ir horeogrāfijas pedagogs televīzijas raidijumā «Zvaigzne Factory », «Zelta gramofons» raidijuma vādītājs, «Чикаго» mūzikla aritsts, kur bija spēlējis kopā ar Fiļipu Kirkorovu galvenas lomas. Ir strādājis ar tādiem mūzikliem, kā «12 krēsli», !», «Mīlestība un Spiegošanas».Bija galvenais horeogrāfs tādiem māksliniekiem, kā Alsu, Gverdciteļi, Rezņikovu, Ļeontjeva videoklipos, Kirkorovu, Koroļovu, Ukupņiku, «Izcils».

No 2004 strādā, kā galvenais horeogrāfs vairākos teātros un no 2010. līdz 2011. gadam Jegors pieņem dalību žurijas lomā televīzijas programma « Dejošana ar Stars»  un 2014. gadā - «Tanci uz TNT» televīzijas projekta pasniedzējs. Izrādē «Dzīvība visur» Jegors Družiņins uzstāsies Pižona un Jūrnieka lomās.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Jegor Druzhinin. Dzīvība Visur / Егор Дружинин. Всюду жизнь Tr 05.10.2016 19:00 Rīgas Kongresu nams
Atmaksa
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr. Valdemāra iela 5, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Herman Stage Co, SIA
Ernesta Birznieka-Upīša iela 20A-12 Rīga LV-1050 Rīga