Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Nacionālā baleta Estonia baleta vakars

Sv 19.02.2017 17:00
Pärnu Kontserdimaja
Nacionālā baleta “Estonia” baleta vakara pirmajā daļā tiks izrādīta Tomasa Edura īsais balets „Klusējošie monologi”, bet otrajā daļā publiku priecēs Pētera Čaikovska baleta „Apburtā princese” III daļa.

Tomasa Edura īsais balets
„Klusējošie monologi”

Trīs deju pāriem veidotā baleta izrāde vienā cēlienā stāsta par klusēšanu iekšējā vientulībā, par kāpumiem un kritumiem cilvēku attiecībās, par sevis meklējumiem, par dalītu laimi un skumjām. Dzīvojam cerībās, ka mūs sapratīs, tomēr vienmēr ir kas tāds, līdz kam mēs otrā cilvēkā nekad nespējam nonākt un ne vienmēr visu var pateikt vārdiem…

Pētera Čaikovska balets
„Apburtā princese”

Čaikovska klasiski burvīgā mūzika, Tomasa Edura jaunā redakcija no Petipa horeogrāfijas un Pītera Dohertija fantāzijas bagātais noformējums baletu pārvērtīs par burvīgu izrādi, kas priecēs visus maģijas un pasaku draugus. Šarls Perro ir daudzu ievērojamu pasaku autors, piemēram, „Pelrušķīte”, „Sarkangalvīte” un „Runcis zābakos”. Baleta nobeigumā ainā uz skatuves dosies vairāki iemīļoti pasaku varoņi tieši no šīm pasakām. „Apburtā princese” ir viens no iecienītākajiem Čaikovska trīs baletiem, kādēļ arī daudzu teātru repertuārā tiek izrādīts līdz šai dienai.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Nacionālā baleta Estonia baleta vakars Sv 19.02.2017 17:00 Pärnu Kontserdimaja
Noticis
Norises vieta
Organizators
Pärnu Kontserdimaja
Pärnu Kontserdimaja
Aida 4 Pärnu 80011 Pärnumaa