Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pirmizrāde SMILŠU CILVĒCIŅI / ПЕСОЧНЫЕ ЧЕЛОВЕЧКИ

Tr 25.01.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
J. Dobreva

SMILŠU CILVĒCIŅI

Četri likteņstāsti bez starpbrīža /Mazā zāle/

12+
„Smilšu cilvēciņi” – četru stāstu krustceles. Gadījums saved kopā četras sievietes – divas jaunākos un divas vecākos gados – kādā uzgaidāmajā telpā. Katrai ir savs liktenis, savas bailes un cerības, savi prieki un bēdas. Šīm sievietēm nenākas tik viegli un ātri sadzirdēt vienai otru, un tomēr viņas apvieno kaut kas lielāks, nekā kopīgā gaidīšana aiz slēgtām durvīm...
„Smilšu cilvēciņi – smalks, vietām dzēlīgs, vietām maigs mežģīņu raksts par mīlestību un vientulību; par atbalsta un sapratnes meklējumiem; par to, kas piepilda dzīvi ar siltumu un jēgu.
„Smilšu cilvēciņi” – mūsdienu bulgāru autores Janas Dobrevas luga. Būdama Sofijas universitātes Žurnālistikas fakultātes absolvente, viņa stādā Bulgārijas Nacionālā radio teātra redakcijā, bet kā dramaturģe pazīstama tālu aiz savas valsts robežām. Viņas negaidītie teksti ar asām un absurdām notīm un spēcīgu emocionālu lādiņu raduši atbalsi kā lasītājos, tā arī skatītājos.

Vairāk informācijas: http://WWW.TRD.LV

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pirmizrāde SMILŠU CILVĒCIŅI / ПЕСОЧНЫЕ ЧЕЛОВЕЧКИ Tr 25.01.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 10.50 - 15.00
Izpārdots
Der zināt

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, I /II grupas invalīdiem un ISIC, ITIC kartes īpašniekam biļešu atlaide – 30%! (Atlaide darbojas, pie ieejas UZRĀDOT apliecību! )
Skatītājiem ratiņkrēslos speciāli pielāgotās vietās Lielajā zālē ar 50 % atlaidi, skatītāju ratiņkrēslos pavadoņiem biļetes ar 30% atlaidi (biļetes nopērkamas tikai teātra kasē)

Norises vieta
Organizators