Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PĒDĒJAIS STĀVS / ПОСЛЕДНИЙ ЭТАЖ / Igaunijas Krievu teātra viesizrāde

Se 28.01.2017 19:00 - Sv 29.01.2017 22:00
5.00 - 7.00
IGAUNIJAS KRIEVU TEĀTRA VIESIZRĀDE

Vladimirs Zaikins
PĒDĒJAIS STĀVS
Liriska komēdija

12+
Izrādes garums: 2 stundas un 40 minūtes ar starpbrīdi
Pirmizrāde – 2016. gada 4. novembrī

Režisors – Vladimirs Zaikins
Mākslinieks – Ellena Hasselbaha
Gaismu mākslinieks – Antons Andrejuks
Horeogrāfi – Renē Nimmiks un Tīna Olleska (Dejas teātris Fine 5)
Muzikālais noformējums — Aleksandrs Žedeļovs
Lomās:
Aleksandrs Ivaškevičs, Elīna Purde (Pjahklimjagi), Dmitrijs Kordas, Jekaterina Kordas, Aleksandrs Žiļenko,  Romāns Burkovskis
Krievijā pazīstamais scenārists un režisors (ap piecdesmit scenāriju, trīsdesmit uzņemto TV un kinofilmu, Alekseja Germana audzēknis, neskaitāmu prēmiju laureāts) Vladimirs Zaikins iestudējis izrādi pats pēc savas sarakstītās lugas, kas runā par visos laikos un starp visu iedzīvotāju slāņiem vispopulārāko un vispieprasītāko tēmu. „Var bezgalīgi vērot divus iemīlējušos, viņu attiecību peripetijas vien tad, ja viņi ir izcilas personības, kas spēj bagātināt viens otru ar jaunām idejām. Šī izrāde ir par to, kā Viens Cilvēks glābj otru Cilvēku no sevis paša, no bailēm pret dzīvi, no panikas un smagas krīzes, no vientulības. Glābj, zaudējot savu ierasto „komforta zonu”,— saka izrādes autors.
Liktenis saved kopā divus cilvēkus milzīgas megapoles centrā, kāda debesskrāpja kāpņu telpā. Pazīstamo advokātu Romānu — šajā lomā varēs redzēt Aleksandru Ivaškeviču, kas ir viens no Igaunijas Krievu teātra vispopulārākajiem aktieriem, un topošo aktrisi Viktoriju — viņu atveidos Elīna Purde (kinoskatītāji neapšaubāmi būs pamanījuši viņu režisora Staņislava Govoruhina filmā „Brīnišķīgā laikmeta beigas”, kas ir tikai viena no daudzajām populārās igauņu teātra aktrises lomām).
„… Pirms ievākšanās tikko nopirktajā dzīvoklī, — stāsta Vladimirs Zaikins, – Romāns nolemj veikt kapitālo remontu, tādējādi briesmīgi nokaitinot savu jauno kaimiņieni. Vienā brīdī meitene vairs nespēj izturēt „nebeidzamo remontdarbu kanonādi” un dodas pie kaimiņa sarīkot skandālu...
Šādā veidā norisinās viņu iepazīšanās, pēc kuras notikumi attīstās visai neparedzami. Katrā tikšanās reizē Viktorija Romāna priekšā izspēlē pilnīgi jaunu lomu, tādu, kas noliedz iepriekš redzēto. Romāns knapi paspēj pārslēgties, tāpēc viņiem ikreiz nākas iepazīt vienam otru no jauna...”


Vairāk informācijas – www.trd.lv

Vairāk informācijas: http://WWW.TRD.LV

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi