Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NE NO KĀ NEBAIDIES, BARIJ! / НИЧЕГО НЕ БОЙСЯ, БАРРИ! / Antona Čehova teātra (Maskava) viesizrāde (Mainīts norises datums)

Pk 03.02.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
20.00
ANTONA ČEHOVA TEĀTRA VIESIZRĀDE


PIRMIZRĀDE!

Norms Fosters
NE NO KĀ NEBAIDIES, BARIJ!
Marasmatiska komēdija

Viktora Vebera tulkojums
Antona Čehova teātra skatuves versija

Režisors – Leonīds Truškins
Komponists – Igors Krutojs

Lomās:
Genādijs Hazanovs
Boriss Ščerbakovs
Aglaja Šilovska/Darja Makarova

16+

Cilvēkam ir dota tikai viena dzīve un tā ir jānodzīvo tā, lai nebūtu jānožēlo par to laiku, kas pagājis bez laimes, bez mīlestības, bez prieka. Laime. Cik ļoti pēc tās ilgojamies, un, cik tā mēdz būt neaizsniedzama. Vai tā nav patiesība? Un vai laime ir atkarīga nevis no kaut kādiem nezināmiem spēkiem un apstākļiem, bet gan no mums pašiem? Kā gan kļūt patiesi laimīgam?

Antona Čehova teātris – vecākais nevalstiskais teātris Krievijā – atvedīs uz Rīgu savu visjaunāko pirmizrādi – iestudējumu pēc kanādiešu dramaturga Norma Fostera lugas „Ne no kā nebaidies, Barij!” Pirmizrāde paredzēta Maskavā, 27. decembrī, bet jau 8. un 10. janvārī izrādi varēs noskatīties skatītāji Rīgā.

Izrādes režisors Leonīds Truškins, kuru rīdzinieki pazīst pēc izrādes „Jauktās jūtas”, ir Antona Čehova teātra dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs. Leonīdu Truškinu saista lugas par cilvēka gara dzīvi, par vislielākajām vērtībām – ģimeni, mīlestību, saprašanos, uzticību. Antona Čehova teātra izrādēs vienmēr ir atrodami asi, caururbjoši stāsti, kas liek skatītājiem smieties un raudāt vienlaicīgi, domāt un analizēt, just un dzīvot līdzi.

Vairāk informācijas – www.trd.lv

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NE NO KĀ NEBAIDIES, BARIJ! / НИЧЕГО НЕ БОЙСЯ, БАРРИ! / Antona Čehova teātra (Maskava) viesizrāde (Mainīts norises datums) Pk 03.02.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Cienījamie skatītāji!

izrāde  „NE NO KĀ NEBAIDIES, BARIJ!”
tiek pārcelta no 8. janvāra uz 3. februāri.

Iegādātās biļetes derīgas uz 3. februāri;
tās var arī nodot līdz 17. janvārim.

 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
* naudu par biļetēm, kas ir nopirktas internetā, var saņemt ar pārskaitījumu, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz teātra
Biļešu pārdošanas daļu (biletes@trd.lv) vai sekojot procedūrai, kas ir aprakstīta Biļešu Serviss mājas lapā (sadaļā "Pārcelts/atcelts")

Norises vieta
Organizators