Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MARLĒNA, DZIMUSI MĪLESTĪBAI / МАРЛЕН, РОЖДЕННАЯ ДЛЯ ЛЮБВИ / Sanktpēterburgas Valsts Dramatiska teātra KOMEDIANTI viesizrāde

Ot 01.11.2016 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
10.50 - 20.00
Marlēna, dzimusi mīlestībai
     Drāmas šovs
Šovs par 20. gs. leģendu Marlēnu Dītrihu – vienu no visu laiku pasaules izcilākajām aktrisēm. Dītrihas magnētiskais acu skatiens iedvesmoja vīriešus uz neprātu un varoņdarbiem. Viņas dzīvi raksturo kaisles pilni romāni un galvu reibinoša karjera! Marlēna iemīlējās liktenīgi un uz visiem laikiem, lai vēlāk izšķirtos un iemīlētos no jauna. Viņa dāsni un nesavtīgi apkārtējiem dāvāja savu mīlestību.
Jums ir unikāla iespēja redzēt neatdarināmo Marlēnu Dītrihu, harismātisko Žanu Gabēnu, izsmalcināto Ēriku Mariju Remarku, leģendāro Ernestu Hemingveju un slaveno Holivudas režisoru Džozefu fon Šternbergu; tā ir iespēja klausīties instrumentālā ansambļa pavadījumā pasaules hitus Krievijas Nopelniem bagātās mākslinieces Ņinas Meščaņinovas neatkārtojamā izpildījumā, taču pats galvenais – iespēja ielūkoties Holivudas aizkulisēs!
Izrādi bagātina gaismu šovs, projekcija un specefekti. Šīs mīlestības piepildītās muzikālās izrādes apmeklējums būs lieliska dāvana!
Režisors – Mihails Ļevšins, Krievijas Nopelniem bagātais mākslas darbinieks.
Scenogrāfe – Poļina Ļevšina.
Instrumentālā ansambļa „MUSIC PRO” pavadījums.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MARLĒNA, DZIMUSI MĪLESTĪBAI / МАРЛЕН, РОЖДЕННАЯ ДЛЯ ЛЮБВИ / Sanktpēterburgas Valsts Dramatiska teātra KOMEDIANTI viesizrāde Ot 01.11.2016 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 10.50 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Norises vieta
Organizators