Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FRO / ФРО

Sv 26.03.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
7.00 - 17.00
Andrejs Platonovs
FRO

Novele par mīlestību

Dramatizētājs un režisors - Ruslans Kudašovs
Mākslinieks - Nikolajs Slobodjaniks
Horeogrāfs - Irina Ļahovska
Gaismu mākslinieks - Deniss Solncevs
Muzikālais noformējums - Vladimirs Bičkovskis

12+

Lomās: Jekaterina Frolova,Vitālijs Jakovļevs, Leonīds Lencs, Olga Ņikuļina, Anastasija Timošenko, Jeļena Sigova, Jevgeņijs Čerkess, Aleksejs Korgins, Vadims Grosmans.

Pirmo reizi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir pievērsies Andreja Platonova daiļradei, vienam no neparastākajiem krievu rakstniekiem, kuru no jauna atklāj 20. gadsimta beigās. Daudzi viņa darbi pavisam nesen ieraudzījuši dienas gaismu, un arī uz teātra skatuvēm tie ir reti viesi, bet Latvijā tas būs viens no pirmajiem Platonova sacerējumu interpretējuma mēģinājumiem. Sanktpēterburgas režisors Ruslans Kudašovs, ar kuru rīdzinieki jau pazīstami pēc izrādēm bērniem – „Mazās Eglītes lielais ceļojums” un „Mazais princis”, šoreiz veidojis iestudējumu pieaugušajiem, kura pamatā ir sacerējums, kas ir krievu literatūras pērle – smalks, lirisks, akvareļu maigs stāsts „Fro”. Burvīgi svaigā, sulīgā un negaidītā veidā Platonovs runā par ģimeni un darbu, tuvo un tālo – par mīlestību, dzīvi un prieku.

Vairāk informācijas – www.trd.lv

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FRO / ФРО Sv 26.03.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16 7.00 - 17.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, I /II grupas invalīdiem un ISIC, ITIC kartes īpašniekam biļešu atlaide – 30%! (Atlaide darbojas, pie ieejas UZRĀDOT apliecību! )
Skatītājiem ratiņkrēslos speciāli pielāgotās vietās Lielajā zālē ar 50 % atlaidi, skatītāju ratiņkrēslos pavadoņiem biļetes ar 30% atlaidi (biļetes nopērkamas tikai teātra kasē)

Norises vieta
Organizators